Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit sportoltok otthon? Nektek...

Mit sportoltok otthon? Nektek mi vált be?

Figyelt kérdés
Olyan mozgásformát szeretnék találni, amit hosszú távon is képes vagyok folytatni és eredményes lehet súlyvesztés szempontjából. Ugyanakkor sok mindent nem bírok (170/80 kg vagyok, de konkrétan semmi izom nincsen rajtam és soha életemben nem sportoltam semmit, mióta korona van azóta csak otthon ülök), illetve nincs is sok lehetőségem jelenleg (nem tudok eljárni edzésekre, nem tudok beruházni itthoni gépekre vagy eszközökre). Persze, már százszor böngésztem a netet és kipróbáltam pár dolgot, de egyik sem nyerte el a tetszésem. A Rubint Réka és hasonló fitness tornákat stb. nem bírom megcsinálni. A jógát nagyon hamar megunom és egyáltalán nem tetszett, de itt sem tudok kitartani minden pózt. Táncolni nem szeretek, abszolút nincs is semmi ritmusérzékem sem semmi ilyesmi. Szóval eddig én nem találtam olyat, amit élveznék és meg is tudnék csinálni.
2020. máj. 11. 19:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

#9: Az, hogy a mozgást nem élvezed, teljesen normális, főleg az elején, amíg nem vagy hozzászokva. Én sem élveztem egy kicsit sem elég hosszú ideig, viszont amikor lenyomtam egy félórát-órát, utána olyan jó érzés volt, szinte euforikus :) Aztán amikor már látszani is kezdett, onnantól már az vitt előre, hogy ne veszítsem el, amit oly sok munkával elértem.

Most annyi különbség van, sok év után, hogy néha elkezdeni nincs kedvem, de ha már elkezdtem, utána nincs gond. Néha abbahagyni nem tudom, mert még egy kicsit karra, még egy kicsit hasra... Amúgy nem szoktam most sem órákig edzeni, időm sincs rá. És nem is minden nap, csak 2 naponta.

Az utolsó jót írt, érdemes megfontolni ezt is.

#8

2020. máj. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!