Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogytatok le? Mennyit...

Hogyan fogytatok le? Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés

2020. máj. 12. 10:22
1 2
 11/14 anonim válasza:
Én 97kg és 170cm magas voltam kb 2 évvel ezelőtt. Most 80kg és 170cm vagyok. Hogyan : heti 4 szer futás 2km ről fokozatosan indultam mamár 6 km. Reggelire zabkása biomüzlivel ebédre ha lehet kevés szénhidrát tartalmú: pl basmati rizs husok stb... DE AZT BŐSÉGESEN. Vacsi csak hús vagy gyümölcs, nasi heti 1szer max, próbáltam tartani a 4 óránkénti étkezést is. Ez kb nagyobb szenvedések nélküli diéta legalábbis nekem.
2020. máj. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Fogyás -> diéta

Kondíció -> edzés


Ennyi. Csak az ego bonyolítja a dolgokat. ;)


Amúgy kalóriaszámlálás. Meg fogsz lepődni milyen kevés elég az élethez.

2020. máj. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a kalóriaszámlálós sikersztorikhoz. Durva, hogy mennyi felesleges szart visz be az ember, ha nem figyel.

Szóval írogatom szépen, mellette mozgok és sok vizet iszok. Ez eddig 12 kg súlyfeleslegtől szabadított meg.

2020. máj. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Odafigyeltem a táplálkozásra (kalóriabázist használtam) + elkezdtem sportolni, kocogás, spinning

10 hónap alatt 25 kilót fogytam

174 cm/67kg/22N

2020. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!