Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A férjem szerint túl kövér...

A férjem szerint túl kövér vagyok, igaz lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 max 3 kg T hízhattam az esküvő óta, szerintem meg sem látszik. Világéletemben büszke voltam az alakomra. 163 cm mellé voltam 50 kg. Az esküvőn 51. Most 53,7. Különösen a fenekemmel van baja, pedig csak széles a csípőm. Alkatilag a csontom. Ami végül is jó, mert könnyebben szülök gyereket. Most akkor mit csináljak? Az önértékelésem sem volt a legjobb sosem, erre pont a férjétől kell kritikát kapják olyasmire ami szerintem pont jó? Szerinte max 50 kg lehetnék. Akkor miért nem egy csontvázat vett el?
2020. máj. 15. 08:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Egy szerető férj akkor se mondana ilyet, ha 100 kg lennél.
2020. máj. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy kövér. Bunkóság ilyet mondani. Idegennek is, nem ám annak, akit szeretünk. Főleg 2 plusz kilóért.

Elég sokat változik az ember az évek során. Ha nem is hízik, akkor se lesz senki olyan 40 évesen, mint 20 évesen.

Szóval én nem sok jóra számítanék ebben a házasságban. Mondjuk én eleve utálom az ilyen felszínes, érzékelten embereket.

Ez nagyon beteges, hogy kijelenti, hogy szám szerint max. hány kiló lehetsz.

És mi lenne, ha terhes lennél és hiába fogynál utána vissza, akkor se lenne már ugyanolyan a bőröd, mint előtte? Meg terhesség alatt is piszkálna?

2020. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
99%
Na ezért kell jól meggondolni, hogy kihez mész hozzá. 152 cm vagyok, ehhez a magassághoz ajánlott a 45-50 kg. Érdemes lenne elgondolkoznod, hogy akarsz-e gyereket (és ezzel plusz kilókat) egy olyan férfitól, aki csak soványan szeret...
2020. máj. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%
Nézzük a számokat: testtömeg-index = 54/1.63^2 = 20.3 ez inkább az egészséges tartomány alsó határa felé van.
2020. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tűnt fel mekkora paraszt a férjed? Semmi gond nincs a súlyoddal, és 2kg egész testeden elosztva nem hiszem, hogy látszana a fenekeden.
2020. máj. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A testsúly nem egy állandó kg -érték,2 kg plusz-mínusz az nem hízás-fogyás,hanem természetes testsúlyingadozás,illetve víz.
2020. máj. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A számok alapján egyáltalán nem vagy kövér.

Amúgy a férjed teste totálisan tökéletes? Vagy mire alapozva szólogat be neked?

2020. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy te mindig le tudsz fogyni, de a tapló az tapló marad...
2020. máj. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Elvileg 20 év fölött változik valamennyit a nők alkata. Gyerekkori barátnőm se hízott mégis husibbnak tűnik.

De ennyin rugózni....remélem legalább testépítő ha ilyet mer mondani

2020. máj. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Én 164 centi vagyok 54 kilóval és rohadtul nem vagyok kövér 😀 kétlem, hogy te is az lennél.
2020. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!