Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 173 magas vagyok súlyom az...

Én 173 magas vagyok súlyom az 75kg testzsír százalék 25korul es mar egy hónapja edzek hasra es igazából mennyi test zsirt kell égetnem? es hány hónap kell hogy latszodjon a kockahas? táplálkozásra is figyelek

Figyelt kérdés
2020. máj. 16. 09:52
 1/5 anonim válasza:
34%

25 testzsír körül még ne nagyon várj kocka hasat.


Nekem 3 hónap volt mikor észrevettem magamon és 1.5 év mire a külvilágnak is egyértelmű volt,hogy bizony van kocka hasam.


Nekem 15% testzsírral sikerült elérni és csak gyülcsöt,zöldséget,rizst,tojást ettem.

A kenyeret teljesen kizártam az életemből már úgy 3 éve.


Én 170cm vagyok 63kg,de 93 ról indultam. Mivel ithol unalmas volt és nem volt meg a hely sem hozzá,ezért edzőterembe jártam

2020. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem így működik. Nincs olyan, hogy hasra edzek, és onnan fogok fogyni. Ha fogysz, akkor mindenhonnan megy le.
2020. máj. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
82%

Nincs lokális fogyás.

Kockahas 17%, vagy azalatt látszódik. Nők számára ez abszolút nem egészséges hosszútávon.

2020. máj. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25% testzsír ennyi kilóval lehetetlen, rossz a mérleged. Ha neked is a Lidlis 3 ezer forintos van, akkor azért. Az csak derékig nézi kb a zsírt, olyat kell használni, amihez tartozik egy kar is. Az nézi az egész testet. A lidlis mérleggel én is azt hittem, hogy 25%, aztán egy normális mérlegre ráállva egyből 36% volt...Pedig én 70 kg voltam ennyi centivel. 3 hónap kőkemény edzés és 6 kiló fogyás után már látszódik a 4 felső kockám, de ez minimum heti 3 db HIT edzéssel sikerült meg szénhidrátszegény diétával. Ja és az előttem szólóknak igaza van, nincs lokális zsírégetés. Értsd ezt úgy, hogy az edzéseim 5%-a volt kifejezetten has gyakorlat és mégis lettek kockáim. Pedig kerültem is a hasas gyakorlatokat. Persze ez genetikától is függ.
2020. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mérleggel nem fogsz pontos testzsír százalékot mérni, erre vannak speciális orvosi készülékek. Hiába költesz a mérlegre több tízezer forintot, ugyanazzal a bioelektronikus módszerrel működnek. Ellenállást mérnek, amit sok minden befolyásolni tud.


A kockahas sokszor genetika is. Nem mindenkinek van tökéletes 6 meg 8 kockája :D Ahogy fentebb is említették, a 4 az egy teljesen valós cél, anélkül, hogy olyan állapotba kerülj, ami hosszú távon káros lehet. Kortól is függ, hogy mennyire látványos a definíció. Viszont azt be kell látni, hogy az ilyen instagram influencer szintű hasizom bizonyos kor után csak szerekkel érhetőek el. Ha fiatal vagy és kezdő, akkor nagyobb esélyed van arra, hogy viszonylag hamarabb megjelennek a kockák :D

2021. máj. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!