Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -13 kg 2 hónap alatt jó?

-13 kg 2 hónap alatt jó?

Figyelt kérdés
105 kg-ról indultam. Elhagytam a fehér kenyeret, péksütit, süteményeket, lisztet, cukrot, chips-et, cukros üdítőket, stb. Sokat szoktam tornázni, futni is elszoktam járni. Sokkal jobban érzem így magam, hogy nem eszem meg az előbb felsorolt ételeket, már nem is kívánom őket. Szerintetek azért jött le ennyi kg ilyen hamar, mert nagy súlyból adtam le? Most 92 kg vagyok..:)
2020. máj. 19. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó, sok is talán.


Iszol rendesen, mármint vizet? Gyanús, hogy száradtál is sokat.

2020. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Szerintem jó. Normális tempó, az elején. Aztán lassulni fog. Csak így tovább! Én is majdnem ugyanígy állok. 105-ről ment le 93-ra két hónap alatt. Ekkora változtatás után, csak úgy szalad lefelé néhány hétig, ha az ember komolyan veszi. Persze benne van az is, hogy nagyobb súlyról kezdted. :)

2020. máj. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, iszok, minden nap 2-3l vizet!:)
2020. máj. 19. 17:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Súlyfeleslegtől is függ. Fogyàs tekintetében szuper. A testednek viszont nem olyan jó. A bőrödnek nem biztos hogy tetszeni fog a gyors fogyàs. Persze ha tervezel utàna plasztikàt akkor tökmindegy. ( Én pl mindenképp tervezek, ezért annyira nem aggódom a bőröm miatt)
2020. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A hasam alapból sem volt nagy, deréktől lefele voltam gáz, szóval nincs minek lógnia, szóval ez nem jött be kedves utolsó😂😂😂🤦🏾‍♀️
2020. máj. 20. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!