Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt 8kg fogyás?

2 hónap alatt 8kg fogyás?

Figyelt kérdés

Július végére szeretnék megszabadulni kb 8 kgtol. Jelenleg 55-56 kg vagyok.

Lehetséges lefogynom kb 47-48kg ra? Alacsony vagyok és a magasságomhoz képest az ideális tartomány 44-56 kg ig.

Szóval 2 hónap alatt kb hogyan tudnék lefogyni 8kg? Mennyi kalóriát fogyasszak? Rubint Réka tornák? Előre is köszönöm :)



2019. máj. 12. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen kevés súlyfeleslegnél egészséges módon szerintem lehetetlen 8kg 2 hónap alatt, de még esélyesen akkor se ha ne adj isten koplalni akarnál (bár annak amúgy sincs értelme). Egyébként pedig tápanyagokkal érdemes foglalkozni, melyikből mennyit eszel, milyen minőségben, milyen arányban, nem kalóriákkal.
2019. máj. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelenül és kórosan hangzik. Mennyi az az alacsony? Sokan 165-el is alacsonynak hiszik magukat pedig átlagos.
2019. máj. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
154 cm vagyok
2019. máj. 12. 21:26
 4/4 lilla64 ***** válasza:
Nem,ilyen rövid idő alatt ezzel a súlyal lehetetlen,hacsak nem koplalsz egészségtelenűl,ami nem ajánlatos.
2019. máj. 13. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!