Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális hogy nem mutat...

Normális hogy nem mutat semmit a mérleg?

Figyelt kérdés
Majdnem 1.5 hónapot voltam itthon a kijarasi korlátozás miatt. Az első két hétben meg semmit se csinaltam de utana elkezdtem odafigyelni hogy mennyit eszek és mozogjak, mert szeretnék fogyni. Van is miből mert 167 cm és 80 kg vagyok. Legalabb 60ra szeretnék lemenni. Szóval igazából bő egy hónapja már kevesebbet eszek először 1600 kcal volt a napom ez mondjuk 2 hétig onnantól pedig 1300 1400 és egy hónapja egy heten legalább 4 vagy 5 szor tornaztam és tornazok. 30percet. Mellette elliptikus tréner 20 p és lepcsozo gép 10. Szóval szerintem a mozgás az rendben. Most elkezdtem dolgozni egesznap állok mivel kereskedelemben dolgozok és közben rohangálni ide oda. Kalória bázis a is írom miket eszek 1300 de van hogy csak 1100 1200 a napom. És semmi egy kg se ment le a mérleg szerint. Sőt volt gov plusz 2 kg mutat. Ez hogy lehet? Így magamra nézve nemtudom tapasztaltam e egyébként ogyast mert magamat nem úgy látom. De szerintme ez hihetetlen. Amúgy reggelire általában tojást eszek rántotta ak vagy omlett ek sonkával paprikával. Ebédre vagy husi vagy ha mást fotók akkor abból annyit amennyi belefer a kcalomba tehát fel adagot vagy egyet ketté osztva és este csak almát szoktam 7 körül.
2020. máj. 21. 09:05
 1/2 anonim ***** válasza:
73%

Centiket mértél?


Lehet, hogy izmosodsz.

2020. máj. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Centit nem mertem le sajna az elején sem. Úgy gondoltam hogy majd a mérlegen ugyis látom a változást, na de ha nem is egyből azért minimálisan kellet volna csökkenni szerintem
2020. máj. 21. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!