Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ennyire gyenge az...

Miért ennyire gyenge az akareterőm? Kb nincs is. Mintha szabotalnám önmagam.?

Figyelt kérdés

Jó ideje sportolok és sokáig diétáztam, inkabb életmódot váltottam de nem úgy alakultak a dolgok ahogy vártam (lehet hormonproblémám is van, megyek vele orvoshoz is). Mostanában kicsit leeresztett a lelkesedésem, nem figyelek oda a kajára, rossz passzban vagyok.

Le akarok fogyni (nincs bazinagy súlyfeleslegem kb 10-15 kg) de valamiért minden akaraterőm elhagyott, holott tényleg akarom.

Mitől van ez? Valaki valami tanács?:(.

Kb mintha önmagamat szabotálnám. Nem zabálok csak nem figyelek oda úgy mint előtte.



2020. máj. 23. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem olyan gyorsan lattal eredmenyt?

Viszont ne hagyd abba, menni fog megha lassan is

probalkozz

En ugy jartam hogy fogytam, elment minden eletkedvem, aztan vissza hiztam a duplajat.. szerencsere sikerult leadnom es pozitivabban gondolni mindenre.. probalkozz te is

2020. máj. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Szerintem simán lehet, hogy nálad ez a holtpont.


Például nekem azt mondta az edzőm, hogy átlagban a 3-4. hónap után kezd el mindenkinél rendesen beindulni a változást.... na én ezt elég komolyan vettem, dacára, hogy kiemeljük mindig: nem minden ember egyforma. Én is kétségbe estem, mikor elérkezett az említett időpont és semmi nagy változás... aztán láss csodát, még 2 hónap és elindult. :)


Szóval próbálj meg nem stresszelni rajta és nézegess motivációs idézeteket, képeket, lényegében akármit, ami picit is segíthet.

Jusson eszedbe, hogy oké, most rossz, de ha nem figyelsz, később sokkal rosszabb lesz.

2020. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nincs türelmed. Márpedig sok év alatt felszedett túlsúlyt nem lehet pár hét alatt ledobni (egészségesen).

Nincs célod vele, nincs motivációd. Márpedig ha nincs előtted semmi kép, hogy mi lenne, ha, úgy csak a semmibe futsz és persze, hogy elmegy az akaratod.

Először is azt kellene megértened, hogy az akaraterő nem fog homlokon csókolni, mint az ihlet, nem úgy száll meg, mint az ördög. Az akaraterőt neked kell meghoznod. Negyven kiló súlyfelesleg volt rajtam, ebből már "csak" 30 van vissza. 30 év alatt szedtem fel, meg kellett értenem, hogy a jóért dolgoznom kell.

A hibákat helyre kell hozni, különben a lelkiismereted mindig cseszegetbi fog.

2020. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Az elejen nagyon nehez kitartonak maradni amig nem latod a valtozast magadon. Ahogy beindulnak a kilok es q tukoorkeped is valtozik onnantol nem fogod feladni. En 2 honapja kezdtem eletmod valtasba eddig 8 kilo ment le. Heti 5x egy orat edzek itthon kardio es sulyzos. Az etrendem is teljesen megvaltoztattam. Amit hosszu evek alatt elrontottunk azt nem lehet egy honap alatt teljesen eltorolni. Kitartas!
2020. máj. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!