Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az intervallum edzésről kinek...

Az intervallum edzésről kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Melyik a hatásosabb zsírégetés és formásodás szempontjából? 20 p ugróköteles és saját testsúlyos intervallum edzés vagy 30 perc kocogás?
2020. máj. 31. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az intervallum hatásosabb, ha becsülettel tudod a váltások után csinálni a másik mozgásformát is. Felpörgeti az anyagcserédet.
2020. máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is jókat hallottam az intervallumosról.
2020. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg cikk van már erről, hogy jelenleg az a leghatásosabb zsírégető forma. Nézz körül, sokkal hasznosabb, mint körbe körbe futni 30 percet. 3 hónap intervallumos edzéstől fogytam 6 kilót, izmosodtam. Ja és a nyugalmi pulzusom is kb 15-20al csökkent.
2020. máj. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, megkérdezhetem, hogy milyen gyakorlatokat csinálsz az intervallum alatt? hány mp mozgás és mennyi pihenő?
2020. máj. 31. 22:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bevált. Spinningen nyomtam 25 percet. 30sec. sprint 60sec nomál. Heti 1 kilót dobtam le.
2020. jún. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó mind a kettő. Az intervallumos edzéssel nem szabad kezdeni semmiképpen, ha eddig nem sportoltál. Fokozatosan kell rászokni, mert nagyon megterheli a szívet és az ereket. Ha van 30-40 kiló túlsúlyod, akkor is erősen ellenjavallt. Én vegyesen szoktam sima kocogast, meg intervallt is , azt biciklin. Kezdésnek tehát nem ajánlott, de utána szuper.
2020. jún. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Én 30 mp gyakorlatot szoktam csinálni 10 mp pihenővel. Youtubeon vannak kezdő gyakorlatok, keress rá úgy, hogy Mr and Mrs Muscle és nekik nagyon jó kezdő saját testsúlyos edzéseik vannak.
2020. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3 hónap futástól is lehet 6 kilót fogyni. Inkabb az a kerdes hogy kinek mi fekszik jobban. En az edzeseket a samsung healthrol szedem. Azok jok es ingyenesek.
2020. jún. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat. Jó úton haladok,csak megerősítésre volt szükségem. Nincs túlsúlyom,csak formásodni szeretnék. Elkezdtem már a súlyzós edzésem mellé az intervallt heti 3szor és megy is,de nem tudtam eldönteni jobb e ha futásra cserélem.
2020. jún. 1. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!