Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Intervallumos edzés jó fogyáshoz?

Intervallumos edzés jó fogyáshoz?

Figyelt kérdés

8 évig kézilabdáztam de lesérültem és abba kellett hagynom egy éve.

Nem vagyok istentelenül kövér de egy 10 kg-ot szeretnék ledobni.

Ha heti 5x edzek (ebből heti 2x 20 perc intervallumos sprint 30 másodperces bontásokban és ugyanez 3x ugrókötéllel) illetve súlyzós edzés heti 1-2x.

Normális étrend mellett.

Az az igazság hogy nem szeretek hosszútávot futni inkább a gyorsabb, dinamikusabb , rövidebb távok tetszenek.

Lehet így sikeres a fogyás?



2018. jan. 19. 17:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de hogy fogysz-e, az azon múlik, hogy a kalóriaigényedhez képest mennyit eszel.
2018. jan. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A normális étrend a kulcs.
2018. jan. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kinek mi a normalis.. A legtobb ember etrendjeben alap a peksuti, feherliszt, edesseg de neked ezeket mind ki kell iktatnod
2018. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha a kaja rendbe van az egyik elgjobb módszer.
2018. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Most se eszem egészségtelenül,tehát nem szoktam péksütit még édességeket és egyéb baromságokat enni.

De én csak diátától nem fogyok (legalábbis nem hinném) meg szeretek mozogni.

Az meg érdekelne hogy olvastam hogy a puffasztott rizsben sok a szénhidrát, megnéztem és tényleg így azzal leálltam (lenyér helyett ettem). Mondjuk kenyeret is csak teljes kiőrlésűt eszem.

Szóval akkor inkább egyek tk kenyeret vagy abonettet?

2018. jan. 19. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:
A kalória számít, nem az, hogy teljes kiörlésű a kenyér, vagy sem. Persze puffasztott rizsből is lehet sokat enni, de szalámis kenyérből vagy nápolyiból mégis könnyebben összejönnek a kalóriák.
2018. jan. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10 perc laza utàn 2 perc gyors-2 perc lassú 12x. Utàna 10 perc laza.
2018. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen. Ez nagyon jó módszer. 24 óráig égeti a zsírt. De a 12x- is ismétlés az állati durva kezdésnek.2 perc lassú, fel perc gyors ez 5x Aztán emelheted,az osmétlésszámot és növelheted a sprint idejét. A gyors sem legyen az elején állati gyors, hanem az 5.-ig emeld a gyors sebességét is. Sok sikert!heti 4- nél többször ne csináld kezdőként!!
2018. jan. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7-es vagyok. Ezt sokszor csinàlom, de fokozatosan kell felfejlödni, h ne nyiffanj ki töle. Az elsö néhàny darabot csak könnyebben, inkàbb az utolsó kettöt meghúzni. Ha heti egyszer csinàlod, akkor is bírod 1-2 hónapot, majd kell kihagyni is néhàny hetet
2018. jan. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Szerencsére nem most kezdtem;)

2018. jan. 20. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!