Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan hízhatok?

Hogyan hízhatok?

Figyelt kérdés

Lehet hulye a kerdes. De nagy segitsegre lenne szuksegem!:)


18 eves lany vagyok, 165cm magas es 45 kg.


Mar nagyon nagyon regota szeretnek hizni, kb 3 eve, de csak lejjebb megyek folyamat. Volt, hogy 48kg voltam, aztan 47, utana 43 es most 45. Oszinten, fogalmas sincs hogyan szedtem fel 1 eve ezt a ket kilot. Igen 1 eve volt ez mar, azota se fel, se le. Nagyon sokat eszek, tenyleg, minden oraban. Zsirosabb eteleket. De semmi.


Vervetelen voltam, semmi bajom sincs.


Edesanyam is sovany, 51kg, testvereim is max 54.


Nem birok ezzel a sovanysaggal egyutt elni, nagyon de nagyon szeretnek hizni, de tenyleg nem megy.


Az lenne a kerdes, hogy mennyit kene ennem, mit kene ennem, mit kene tennem, stb stb minden, ami ehhez kapcsolodik, barmit meghallgatok.


Dohanyzom is, lehet szamit valamit.


Az a helyzet, hogy fenekre is nagyon szeretnek eddzeni, de tudom hogy ahhoz is hiznom kene..


Koszonom a valaszokat elore is!:)



2020. jún. 1. 20:34
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A mit kene ennem 2x volt bocsanat
2020. jún. 1. 20:35
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja nem akkor mindegy :D ..
2020. jún. 1. 20:36
 3/16 anonim ***** válasza:
B-vitamint probaltad?
2020. jún. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges táplálkozás, multivitamint ajánlatos szedni, mondjuk azt mindig. Súlyzós edzés nekem nagy étvágyat hozott, a sport segíthet.
2020. jún. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

B vitamint majd fizukor szeretnék venni, már keresgéltem is ! :)


Nemtudom, nalam az edzes nem hoz etvagyat, sot kifaradastol ideig-oraig ehes sem leszek tole :(

2020. jún. 1. 21:07
 6/16 anonim ***** válasza:
Hugom szinten 45 kilo volt 6 honappal ezelott, barmit evett nem hizott, pedig nagy etvagyu. Fel eve szedi a b-komplexet + vizben oldodo B vitamint, 5 kilo felment ra :)
2020. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bioextra B komplex 3x1
2020. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat! Most talaltam itthon Multivitamint amiben van B vitamin is. Egyelore ezzel elkezdem es fizukor veszek B komplexet. Egyebkent azt hol tudom beszerezni? Gyogyszertar?
2020. jún. 1. 21:26
 9/16 anonim ***** válasza:
Igen :)
2020. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Gyógyszertár, nem vényköteles 1 000 Ft-os nagyságrend.
2020. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!