Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan álljak ellen az evésnek?

Hogyan álljak ellen az evésnek?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom abbahagyni az evést, pedig felszedtem magamra 5-6 kilót a karantén alatt, és eléggé meglátszik. Nagyon szeretnék edzeni itthon, már vannak hozzá edzésterveim is (bár ugyis csak halogatom) de akkor legalább abba kéne hagynom a zabálást. Nincs önuralmam, pedig már teljesen kétségbe vagyok esve, mert nem tudok leállni az eséssel, és az edzésre se tudom rávenni magam! Valaki tudna segíteni, tanácsot adni, vagy aki hasonló helyzetben volt/van megmondani, hogy legyen önuralmam? (Meg hogy hogy tudjam rávenni magam az edzésre)

2020. jún. 6. 23:23
 1/4 anonim válasza:
100%

Egyszerűen foglald el magad! Akkor nem fog eszedbe jutni! Olvass, nézz filmet, takaríts, menj ki a szabadba! És amikor épp mennél a konyha felé akkor embereld meg magad! Nem és nem! Nem egyszerű, de ez a megoldás.

Remélem tudtam segíteni

2020. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj, kell valami haver, mondjuk aki hasonló helyzetben van, és akkor számon kéritek egymást, kicsit versenyeztek, stb. Ha mondjuk pl. pesti vagy, akkor tessék lemenni a rakpartra egész nap fel alá biciklizni, ne a szobában ülj. Az se kell, hogy hasonló helyzetbe legyen, van, aki meg hízni akar, vagy elvégezni egy munkát, amihez lusta, azzal is számon kérhetitek egymást. Magadban elhiszem, hogy két perc alatt elunod.
2020. jún. 6. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Ne vegyél annyi kaját, inkább minden nap reggel menj el boltba az az napi hozzávalókért.

Ne vegyél egészségtelen ételeket, keress minél egészségesebb, de megfizethető áron lévő dolgokat.

Az étkezések előtt igyál meg egy pohár vizet (kicsit ,,eltelít"[nem tudom, így-e mondják])

Nézz olyan videókat YouTube-on, ami motiválni tud.

Ésss így hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem segítettem. Kitartást!😇

2020. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A cél lebegjen a szemed előtt,az hogy hogy fogsz kinézni ha leadod, mennyivel jobb alakod lesz. Én így csinálom, pedig szeretem a hasam, ha ettem akkor zabáltam, nem is keveset. Így lettem 92-3 kiló a 178 centimhez. Én pedig a karantén alatt kezdtem el másképp enni, most vagyok 83-84 de még jócskán van mit ledobni
2020. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!