Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel szabadultato...

Milyen módszerrel szabadultatok meg a felesleges kilóktól ? Milyen módszerrel ?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 20:19
1 2
 11/12 Sunshinedoll ***** válasza:

Rendszeres testmozgás (heti 3 x 2 óra), több zöldség, semmi kenyér, tészta meg nasi.

4-5 hónap alatt lement rólam 8 kiló, 66-ról 58kg-ra, de ebből csak az első 1-2 hónapban tartottam a szigorúbb étrendet, utána már néha-néha ettem a fentieket is.

Kalóriát sose számoltam, annyit ettem, nem voltam sose éhes, viszont soha nem zabáltam túl magam. Napi 3-szor ettem általában.

2020. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
43%

10-es válaszoló vagyok, visszatértem...

Ha nem szeretnél Re-Genorra pénzt költeni vagy nem hiszem a biocomban, kipróbálhatod az étrendet. Egyszerű és hatékony.

Egy nap csak 3szor eszel, nem nassolunk.

Nem eszel cukrot, és olajos dolgokat, csak és kizárólag zsírba sült dolgokat. Tejtermékeket is teljesen ki kell vágnod. Kevés kenyér. Egyébként ehetsz 3 szor de akkor amennyit akarsz.

Remélem segít :))

2020. jún. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!