Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik,10-20 kg-tól szabadultak...

Akik,10-20 kg-tól szabadultak meg milyen módszerrel, mennyi sporttal és mennyi idő alatt tették?

Figyelt kérdés
Eddig 15kg fogytam most 1 kg visszajött karácsonykor:D Szeretnék még 15 kg fogyni ötleteket gyüjtök:) Nekem eddig a módszerem hetente 5-6 alkalommal egy óra sport vegyesen súlyzósedzés, aerobik, futás stb. Sok zöldség, csirkemell és rizs.
2010. dec. 27. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
-16 kg. 86 kilóból. 90 napos diétával. Heti 3-4 x tornáztam itthon Norbira és Béres Alexandrára. Nem jött vissza semmi belőle :)
2010. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
90 napossal 17 kilót, utána nem tartottam a reggeli gyümölcsöt és zabáltam ugyan úgy mint előtte.természetesen visszajött.amúgy lájtosan bringáztam semmi több...
2010. dec. 29. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bala82 ***** válasza:
100%

Szerintem ugy korrekt amit csinalsz,ahogy csinalod. Kitartas es idö kerdese az egesz es minden kilo el fog tünni,ami felesleges.2 dolgot tudnek javasolni:ha unod az egeszet mert monoton,ne hagyd abba,valts!!! Akar mas helyszinen fuss,keress tarsat az edzeshez(lehetöleg nalad jobbat,igy Ö is huzni fog teged,javul a teljesitmenyed.)Masik,NE DIETAZZ!!!A dieta csakis karos hatassal van,mert nem lesz energiad mozogni.Leallsz a mozgassal.A szevezet vedekezni kezd.Elkezd feherjet azaz izmot lebontani.Mindent megtesz,hogy a zsirtartalekokhoz ne nyuljon.Eredmeny: sorvadt izomzat (ezt az elsorvadt tömeget adod le),közel ugyan annyi zsir kicsit kisseb,de ugyan ugy kövernek latszo test.

Jo fogyast! Egy sorstars

2011. jan. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Pár éve fogytam le 85ől 65re. Kezdetben koplalással, később ettem, de csak a következőket: zöldség, fehérje, gyümölcs, 0zsír,0szénhidrtát,rengeteg víz

1 éve nyáron minden nap futottam 4-5 km-t, akkor ettem néha sütit,csokit mértékkel. Ekkor éreztem magam a legjobban a bőrömben.

Sport, mozgás és evés mindenből,de mértékkel.

2011. jan. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!