Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne kívánjam...

Mit tegyek hogy ne kívánjam az édességet?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én rágót szoktam bekapni egy két szemet, es ezzel elmulik az édesség iránti vágyam. Illetve ez kielégíti.
2020. jún. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Semmit. Egyél, de csak keveset és számítsd bele a kalóriádba.
2020. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az segített, hogy reggel kiporciózom az aznapra szánt édességet kis dobozokba, és azt is előre eldöntöm, hogy melyiket mikor fogom megenni legkorábban. Ha már napok óta édesség-armageddon van, tehát több napig jóval többet ettem, mint szerettem volna, akkor viszont nem egy nap alatt próbálok visszatérni a normális mennyiséghez, hanem két-három nap alatt csökkentem le ezzel az előre tervezős módszerrel. Lehet, hogy bonyolultnak tűnik, de nekem ez vált be arra, hogy a motivációmat is meg tudjam tartani.
2020. jún. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én elég édesszájú vagyok, így hoztam magamnak egy szabályt, hogy délelőtt és este nincs csoki vagy bármi más édesség, csak ebéd és vacsora között szabad. Így ha nagyon meg is kívánom, könnyebb megállni, hogy ne eszegessek valamit egész nap. Ilyenkor is igyekszem inkább étcsokit enni, mert az olyan tömény, hogy kicsi is elég belőle és mégis kielégíti az édesség iránti vágyam. Gyümölccsel is szoktam helyettesíteni. Nem diétázom amúgy, csak próbálok viszonylag egészségesen enni.
2020. jún. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én vettem fehérjeport, ami finom édes, de csak edzés utan iszom. Edzes meg van h heti 3, van h heti 1 es van h 0, munkatol függ. Biotechnel vettem ultra loss etkezeshelyettesitot, finom csokis ize van, akkor iszom mikor neloba nincs időm, es lehetosegem enni. Maskor csokit vagy ropit szoktam, annal mindenkepp jobb. Es megkapom az édességet is.
2020. jún. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 💛
2020. jún. 17. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!