Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek husos térd és boka...

Mit tegyek husos térd és boka ellen?

Figyelt kérdés

Nincsenek azok a vékony lábaim és annyira nem is szeretem őket,mert sok anyajegy van rajta és szerintem ez nagyon visszataszító,igaz próbálom megszeretni,mert már változtatni rajta nagyon nem tudok,szóval,hogyha lehet ennyit megváltoztatnék a lábamon,hogy kicsit érezzem magam jobban.

Hogyha esetleg vannak valami ételek amiket nem szabad enni,vagy olyan edzés rutinok amik segítségével megint vékony lesz,akkor örülnék,hogyha tudnátok írni párat :)



2020. jún. 21. 23:51
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Lefényképezhetnéd a lábadat, mert nem tudom elképzelni, hogy valakinek csak a térdével és a bokájával lenne probléma.

Nem, kor, magasság, súly, boka kerület?

2020. jún. 22. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát 1-es pedig van ilyen.

Én 75 kiló vagyok, egyik kolléganőm minimum 15 kilóval nehezebb nálam, a dereka mégis vékonyabb, a feneke és a lába viszont akkora mintha 130 kiló volna. Pl mint itt a bal oldali képen a nő. De nem csak a combja, hanem a vádlija is vastag.


[link]


Kérdező, szerintem ez genetika, ha 50 kilósra fogynál le, akkor is kicsit vastag lenne a lábad a felsőtestedhez képest.

2020. jún. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Hááát... Ne vegyél fel szűk nadrágot meg rövid szoknyát...
2020. jún. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Húsos? Ez mit jelent.

Izomból máshogy lehet fogyni, mint zsírból.

2020. jún. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2-es Ez ok, én alma alkat vagyok, vaskos derékkal, karcsú végtagokkal. Azért kérdeztem, hogy csak ott van -e probléma, mert lehet túlsúlya is, de ha a lába vastag lenne, akkor széles vádli, is társulna ehhez.
2020. jún. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak nem formás a vádlid, combod. Ezen megfelelő gyakorlatok (pl. guggolás derékszögig, kitörés) javíthatnak.

A feltűnően nagy anyajegyeket le lehet szedetni, ha zavarnak (nekem a nyakamon és az arcomon volt). Ha aprók, azt mások észre se veszik.

Mindenesetre engem is érdekelne egy fénykép a lábadról.

2020. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Futás, biciklizés, állj rá valamire úgy, hogy lógjon le jócskán a sarkad és tudjál kapaszkodni, aztán pipiskedni szép lassan fel, aztán egészen engedd le amíg bírod. 🙂 57 cm a derekam, mégis hatalmas combom és vastag vádlim volt. Mindenki mondta hogy ez ellen nem lehet tenni, genetika. Elkezdtem leleményeskedni, és tény hogy az a genetikám, hogy felesleg a lábamra megy, de le tudtam onnan is adni. Sok-sok víz, napi egy pohár kis citrom leves is belefért, és nekem az olyan gyakorlatok voltak jók, amiket feljebb írtam. A guggolástól és kitöréstől csak még jobban nőttem (ugye az izom) , ezek egyszeri erő kifejtések. Ahhoz hogy vékonyodjon, nekem a folyamatos erőltetés, tehát futás, bicikli egy kis kardió jöttek be legjobban, valamint a nyújtás is solat segített.
2020. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet limpödémád van, ami nyirok probléma, és nem fogyással oldódik meg. Nézegess róla képeket a neten.
2020. jún. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!