Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy a szalonna ne...

Mit tegyek hogy a szalonna ne hízlaljon annyira?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a jó szalonnákat. Főleg a zsírszalonnát, a sósat meg a füstöset. Az utóbbi hetekben reggelire, vacsorára azt eszem. Eddig két kilót híztam gondolom emiatt is. Mit tegyek hogy ne hizlaljon? Ha eszek mellé paradicsomot paprikát hagymát az módosít? Vagy a kenyeret vegyem vissza amennyire lehet?


35N 170/86



2020. jún. 23. 12:11
 1/10 anonim válasza:
24%
Kenyér helyett egyél valami mást hozzá...nyilván a szalonna önmagában is hízlal, ne vidd túlzásba, de egyél mellé abonett kenyeret vagy puffasztott rizst
2020. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 23. 12:32
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Semmi nem módosít. Egyél kevesebbet, és a kenyérből is, mennyiségre, és gyakoriságban is. 10dgk kolozsvári 2 szelet kenyérrel kb. 1000 kalória, ha nem is akarnál fogyni, ez reggel este a teljes napi súlytartásodhoz elég, és akkor ezen felül semmit sem ettél.
2020. jún. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A kolozsvárit nem szeretem, én az olyan húsnélküli zsírszalonnákat eszem. Akkor ha szalonnát eszek reggelire és vacsorára mást aznap nem is ehetek?
2020. jún. 23. 12:35
 5/10 anonim válasza:
34%
Első vagyok!de ehetsz, de ha nem akarsz hizni akkor le kell mozognod a fölös kalóriákat.
2020. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
#4-es, az nagy butaság lenne, ugyanis abban még fehérje sincs elegendő, nem is beszélve hogy a kelletténél majdnem 3x annyi zsírt viszel be. Ha fogyni akarsz, akkor ne egyél napi egyszer sem, ha nagyon vágysz rá, akkor hetente.
2020. jún. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%
Egyél kevesebb szalonnát és több zöldséget. Kenyeret ne egyél hozzá.
2020. jún. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
39%

Szalonnát egyél zöldséggel. A kenyeret mellőzd, és semmi esetre se állj neki ilyen hungarolcelles abonetteket, meg puffasztott rizseket zabálni, mert mìg a kenyérnek 100g-ban 45-50g CH-van, addig ezekben az ipari mocskokban 70-80g (főleg a rizsesben) szinte zéro rosttal, vagy egyéb jelentős tápanyaggal.

A sütéssel csökkentheted a szalonna zsìrtartalmár egyébként, de amúgy ne aggódj túlzottan addig, amig jó minőségű, felelős forrásból származó húsárut fogyasztassz,ami nincs felvizezve és nitrites pácsókkal telenyomva.

2020. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Saját vágásunk és nem hiszem, hogy öregapám nitritet használna (azt sem tudjuk, mi az.)
2020. jún. 23. 14:24
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Van a ketogén étrend, ebben nagyon kevés szénhidrátot esznek, sok zsírt és fehérjét és a szervezet átáll ezeknek a hasznosítására. Nekem elsőre furcsának tűnik a szalonna kenyér nélkül, de nézz utána, hátha neked bejön. Állítólag egy rövid idő után már nem hiányzik a szénhidrát.
2020. jún. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!