Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kinek mi vált be legjobban...

Kinek mi vált be legjobban vacsorára?

Figyelt kérdés
Írhattok receptötleteket is, mert kifogytam. Kevés kalóriabevitelt szeretnék, mégis valami laktatót.

2020. jún. 24. 21:09
 1/9 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Jégsaláta, kaliforniai paprika, cukkini+alaszkai tőkehalfilé+pufirizs+mogyoróvaj


Laktató, alacsony kcal tartalmú, van benne fehérje, zsír és szénhidrát is :) nálam ez a nyerő vacsira, ha gondolod, próbáld ki. Mennyiségeket nem írok, mindenkinek más válik be

2020. jún. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sokáig cottage cheese-t ettem zöldségekkel. Illetve csináltam zöldség+bulgur/barnarizs valamit, csak kisebb adagot ettem, mint ebédre
2020. jún. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Általában 1 db zsemlét eszek, túróval vagy 2 tojásos rántottával vagy light sajttal. És salátát+paradicsomot eszek hozzá.

Ez 300 kalória.

2020. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Pulykamell, uborka, jégsaláta, cottage cheese.
2020. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tabbouleh ***** válasza:
73%

#1 vagyok

Jajj gyerekek, úgy irigyellek titeket, hogy ehettek a cottage cheeset.. 💔

Amúgy estére még a tükörtojás sok zöldséggel és pufirizzsel(vagy amivel tetszik, ez az én mániám :)) is jó ötlet, vagy cukkini spagetti. Ezt még nem próbáltam, de jókat hallottam róla. Állítólag ha összekevered egy kevés "rendes" tésztával, akkor olyan, mintha egy nagy adag spagettit majszolnál, és ez a rendes spagetti kalória értékének töredéke.

Btw. Van egy király ötletem: ha estére esetleg édeset kívánsz, akkor csinálj karfiol fagyit.. Nagyon furán hangzik, de isteni! Ha kell a recept, írj :)

2020. jún. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én leveseket szoktam enni ha kevés kalória maradt aznap. Szóval kb mindig. Mikor mit kívánok meg. Tésztásat, vagy édeset se zárom ki


Ha többet ehetek akkor krumplit chilivel vagy grill kolbászt eszek.

2020. jún. 25. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Húslevest, csirkemelles salátát, mogyoróvajas cukormentes lekváros toast kenyeret(ez a legjobb :D).
2020. jún. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Bzs03 ***** válasza:
100%

1.Valamilyen hal(pisztrang, tonhal,tokehal, tilapia..)körettel(köles, quinoa, rizs)es zoldsegek

2.Pulyka/csirkemell tortillaval, zoldsegekkel

3.Tojas zoldsegekkel

4.Tojaslepeny zabpehelybol

2020. jún. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1 sovány túró joghurttal keverve, kakaópor, eritrit

2 hús/hal/csirkemáj, tojás zöldségekkel, minimális szénhidráttal (1-2szelet pufirizs)

2020. jún. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!