Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Naponta hányszor kell étkezni?...

Naponta hányszor kell étkezni? Mi a helyes?

Figyelt kérdés

2020. jún. 25. 02:04
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

"16L vagyok, és 163cm 48/49 kiló"

Akkor kezdjél el végre normálisan étkezni. Vedd elő a bioszkönyvedet a megfelelő fejezetnél és tanulmányozzad!


Kérdező, remélem, te nem szintén valami anrexiagyanús tinilány vagy...

2020. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

21# Te normális vagy?

30kg feleslegem van.

Azt kezdtem el leadni,eddig 3kg ment le.

2020. jún. 25. 18:02
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

#21: igen vékony vagyok,de mozgékony és egészséges,igenis én így érzem jól magam.

Nem kell irigykedni,foglalkozz a saját testeddel

2020. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok dietetikus én sem, én is a napi 1-2x étkezést támogatom. A legfenntarthatóbb, és legegészségesebb étkezési forma, főleg ha fogyókúra szempontjából nézzük. Mi a jó abban, hogy egész nap zabálsz, és remegsz azon, hogy 2-3 óránként elkészìtsd a diétás ételedet... Ha eszel megemelkedik az inzulin szinted, ami stimulálja a lipo-genezist. Ahhoz, hogy zsìrt égess pedog pont az ellenkezője kell. Szóval szerintem a napi 1-2x az egészséges. Az anyagcsere gyorsasága pedig igazából az össz kalóriától függ, nem a frekvenciától.
2020. jún. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Andizsuzsi ***** válasza:
Meg kell nézni a még létező természeti népeket, hányszor esznek egy nap. Napi 2 étkezésnél több száz évvel ezelőttig ismeretlen volt. Nem az egész napos "legeléshez" alakultunk.
2020. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Magam részéről: napi 2-3 alkalommal étkezve adtam le 25 kilót. Mivel egészségesen táplálkoztam (zöldség, gyümölcs, sovány húsok, teljes kiőrlésű gabonák, zsírszegény tejtermékek, biztos kívülről fújod), ennél többször nem is voltam éhes.
2020. jún. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!