Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aggódjak ha még nem indult be...

Aggódjak ha még nem indult be a fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 2 hete életmódot váltottam. Azóta nem ettem és nem is akarok enni: fehérlisztet, cukrot, édességeket, sós nasikat, colat, energiaitalt, gyors kajákat, tésztaféléket.


Helyette: édesítőszerek, gabonapehely, sok zöldség, gyümölcs. Illetve: halak, szárnyasok. A marha is felfog kerülni az étlapra nyilván kisebb mennyiségben.


Egy minta mit eszem egy nap:


Reggeli( 11 körül, mert 10kor kelek minden nap)

- zabkása reszelt almával, fahéjjal édesítve + tejeskávé 2dl édesítővel


Ebéd (13-14 körül)


Csirkemell párolva, párolt zöldségkörettel ( általában répa, paradicsom, lilakáposzta) plusz friss paradicsom, kígyóuborka)


Uzsonna( 5-6 körül)

-Banán vagy egy répa esetleg alma


Vacsora ( 8-9 körül)


150g túró kis piros paprikával megszorva és sok paradicsommal


Vagy túrós rántotta, zöldségekkel


Emellett: Mindennap 1 órát sétálunk a párommal. Gyors tempóban, plusz mindennap fél órát erősitek otthon. Futni akarok nem sokára elkezdeni, de nagy a túlsúlyom és félek szét mennek a térdeim.


Mikor fog látszódni az eredmény?


21L / 157cm / 78kg



2020. jún. 25. 08:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
A banán nem diétás! A gabonapehely sem, illetve a gyümölcsökkel is vigyázz. Tulajdonképpen azok víz és cukor. A tempósabb séta jó, de ne este 10kor. Nem jól alszol tőle és az hátrlátatja a fogyást.
2020. jún. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

11: Nyugodtan lehet banánt és más gyümölcsöt enni. Sőt, egészséges is. Csak nyilván nem kell kilószámra enni.

A gyümölcsben lévő cukornak más a hatása, mint a feldolgozott cukornak.

2020. jún. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ehetsz szalonnát nyugodtan. Persze nem azzal kell jóllakni, csak az íze kedvéért. A legkedvesebb reggelim 10 dkg kolozsvári szalonna, vagy kolbász, vagy füstöl-főtt sonka + paradicsom, uborka és 2-3 szelet extrudált kenyér. Sokkal jobban élvezem az étkezéseket, amióta odafigyelek arra, hogy mit eszek. Kiélvezem az ízeket, lassan eszem.

Igaza van annak, aki azt mondja, hogy az életmódváltás (és nem időszakos fogyókúra) lényege az, hogy állandó, tartható életforma legyen. Nem lehet egy életen át megtagadni egy frissen sült kakaós csigát, vagy egy jó marcipán bevonatos tortát, esetleg nyáron a strandon egy lángost, vagy néhány gombóc fagyit. Nem is kell megtagadni, csak nem ezeken kell élni, tartani kell a mértéket!

A gyümölcsre is ez az igaz. Bármit lehet enni, de azért ne egyél meg uzsira egy kiló banánt mindennap. :)

Én is későinek érzem a mozgást és a vacsit is. Valószínű nincs baja a szívednek, csak elszokott a terheléstől, eltunyult. Próbálj duci torna jellegű videókat keresni youtube-on, csinálgasd őket, ezek izületkímélőek, de van amelyik pörgeti a pulzust. Ha jobb lesz az állóképességet és fogysz kicsit, akkor a kocogás is menni fog. Kitartás!

2020. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én 3 internetes oldalt címét leírom neked ahol szakértők adnak tanácsot:

Keresési eredmények

Internetes találatok


Gyakori fogyás hibák - fogyas.info

www.fogyas.info › gyakori-fogyas-fogyokura-hiba_mi...

Most megmutatjuk, mik a leggyakoribb fogyás, fogyókúra hibák, és hogyan lehet ... 2. Diétás ételekkel akarsz fogyni? Elsőre talán ez a fogyás hiba sem túl ... A következő gyakori hiba, ha az étrend vagy életmód túl kevés változatosságot tartalmaz. ... s az ő útmutatásuk alapján életmódot változtattam /elkezdtem, 5 hete, -5 kg ...


"Miért nem fogyok, ha szinte alig eszek valamit?" Itt a válasz ...

www.netamin.hu › tudasbazis › cikkek › miert-nem-fo...

2018. okt. 16. - Úgy érzed, hogy „szinte semmit” sem eszel, mégsem indul be a fogyás? ... 2. Csak azt HISZED, hogy alig eszel valamit. Valószínűleg ez a ... Megeshet, hogy 4 hét alatt alig 1 kiló súlyfeleslegtől sikerül megszabadulnod, amiből egyből ... a másikra következik be, lassú, fokozatos folyamat, így az életmód itt is ...

Hiányzó: változtattam ‎| Tartalmaznia kell a következőket: változtattam


Segítség! Miért nem fogyok? - Mozaik

www.bmtherapeia.hu › 43-segitseg-miert-nem-fogyok

2017. nov. 13. - A mozgás további lehetőség a fogyáshoz és az egészséges életmódhoz, de nem jogosít fel arra, hogy ... Ha semmit nem változtatsz az étrendeden, mindössze elkezdesz ... mégsem fogysz, akkor szemléld kicsit kritikusabban a mindennapi ... vagy négyszer is lemész futni vagy edzeni, majd kimarad két hét.

2020. jún. 27. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!