Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Leghatékonyabb edzési terv...

Leghatékonyabb edzési terv vagy fogyó kúrai tanács?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! A karantén időszakàban felszaladt +10 kg ezt szeretném le adni ! Tudom nem lehet egy helyről fogyni de nekem a hasam a legproblemasabb abból szeretnék le faragni ..
2020. jún. 29. 20:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9es válaszoló. Igaz az, hogy ketogén diétában nem a kalőriadeficittől fogy az ember, hanem a ketótistól?

Csináltam most egy ideig, (1hét)próbaszerűen. Vagy 3500 kcat ettem, kolbászból, teoertőből, meg szalonnából. Plusz sokat mozogtam 1 óra futás, 1 óra biciklizés. És fogytam!!!! 2 hét múlva is - 1kgot mutatott a mérleg. Pedig több kcat ettem, mint az energia felhasználásom, tehát pont hogy híznom kellett volna.. Nem értem

2020. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Most még nemrégiben jól bezabáltam sajna:D persze szénhidrát tömkelegeket, és fel is ugrott a mérleg nyelve. Ennyit számítana a szénhidrát?
2020. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem csak víz meg kaja volt az a leszaladt meg feljött kg, mert mindent pontosan vezettem, több héten keresztül mértem magam. És sok kalóriás szénhidráttal híztam vagy 2kgot,míg sok kalóriás ketogénnel még fogytam is! Mozgás ugyanannyi volt. Durva
2020. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
A ketonok tisztábban égnek, mint a glikogén. Ezáltal jobb energiaforrást biztosítanak. A kalória persze számít, de én sosem számolom, fölöslegesnek tartom.
2020. júl. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14es,és, akkor lehet hogy az éhgyomorra végzett edzés, és a böjti időszakok miatt, több zsírt sikerült elégetnem? Csak azért fura, mert az evős ablakokban jó combos volt a kalória keretem
2020. júl. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mivel abban az időszakban főleg zsírt égetsz, egyértelműen jobban fogysz. Ha böjt kezdete is a glikogén raktárak kimerítéséből áll, addig nemigazán van zsírégetés.
2020. júl. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!