Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs hogyan egyek..,...

Fogalmam sincs hogyan egyek.., annyi fajta irányzat van. Nektek mi vált be? Többi lent!

Figyelt kérdés
Annyi féle diéta van. Valaki azt mondja ha a kalória keretemet belül maradok, bármit ehetek, a ketogénes ék azt mondják, nem a kalória számít, hanem az, hogy ketózisban legyek. Burján Szaffi követői szénhidrát alapúan érkeznek, mások a low carbra esküsznek. Próbálnék egészségesen enni, legalább súlyt tartani, de meg vagyok zavarodva. A gyümölcs jó vagy rossz? A tejterméket kerüljük? Teljes kiőrlésű gabonák, vagy paleo? Mit tegyek? Nektek mi vált be? A cél, egy fenntartható életmód kialakítáda lenne!

#diéta #étkezés #életmód #Táplálkozási irányzatok
2020. júl. 8. 15:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha éhesebb leszel a reggeli tízórai kombótól, akkor vagy a minőségük nem jó vagy a mennyiségük vagy az ebéded ideje van rosszul belőve. Ha a nap elején nem a vércukrot egekbe lövő egészséges ételt és mennyiséget elosztva elfogyasztod nem szabadna ebédig éhesnek lenned. Legalábbis szerintem.


Mivel próbálkoztál mikor ezt tapasztaltad?


Nem feltétlenül baj ha nem reggelizel ha azt tudod stabilan tartani és nem vezet délben bezabáláshoz és ahhoz sem, hogy a nap második felében avgy éjszaka ezen felbuzdulva rendellenesen sok ételt viszel be.

2020. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A low carb, ha jól tudom, max. 100 g ch-t jelent, én 80-100 g között tartottam, amikor lefogytam. Most súlytartáshoz 100-120 g között szokott lenni. De ezt is ki kell tapasztalni, neked mennyi a jó.

Reggelizni én sem szoktam, mert nem kívánom (pedig korán kelek), tízórait akkor eszem, ha megéhezem addigra, de még van legalább 1-2 óra ebédig. Ilyenkor nem eszem sokat, hogy tudjak rendesen ebédelni.

2020. júl. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
11es válaszoló. Zabkását ettem reggelire, vagy teljes kiőrlésű rozs kenyeret/abonettet felvágottal például. Hogyha szénhidrátos át ettem, mindig csak éhesebb lettem. Egyedül a tojás, sonkával és zöldségekkel olyan, hogy attól tényleg nem leszek éhesebb.
2020. júl. 9. 13:24
 14/15 anonim ***** válasza:
9. A lowcarb 100 gramm szénhidràt alatt van, 50-ig. Onnan elfele ketogén étrend.
2020. júl. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

* 50g tól lefele ketogén étrend.

Én amúgy 80-85-90 gramm körül tartom a szénhidràtot, így jól érzem magam. Remêlem sikerül a célsúlyig lemenni vele legalàbb😊

2020. júl. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!