Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossz szemmel nézi a környezet...

Rossz szemmel nézi a környezetem a diétámat, mit tehetnék? Egyáltalán nem támogatnak, és ezzel csak egyre jobban el eszik a kedvemet

Figyelt kérdés
Nem tetszik nekik hogy külön kajákat eszem. Hogyha mondjuk leülök a tesómmal egy asztalhoz az ételemmel látványosan megbámulja és fintorog hozzá(pl csirkesalinál), plusz nincsenek tekintettel rám, mert ha mondjuk lemegyünk ebédelni, vacsizni valahova, olyan helyet választanak, ahol esélyem sincs valami diétásabban enni (pl pizzéria, ahol csak pizzát lehet választani) Hogyha pedig nem megyek pont anyuékkal bevásárolni, ahol kiválaszthatom magamnak az alapanyagokat(sovány hús, túró, zabpehely stb), akkor nem vesznek nekem ilyen kajákat, így meg kell várnom a következő heti bevásárlást. Főzni pedig csak akkor főzhetek ha anya nincs a konyhában, pedig ketten is elférnénk van akkora.

2020. júl. 13. 11:30
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
A vicc, hogy apum ma mondta, hogy diétáznia kellene, mert már 100kg fölött van, de ettől még ugyanúgy vacsizta a bundás kenyeret. Az én vacsora ötletemet,a tojásrántottát, persze visszautasított. Nem baj, én ettem natúr tojást, legalább volt otthon valami használható alapanyag:D
2020. júl. 13. 22:07
 12/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is ilyen a család egyik fele. Megszólnak,ha nem isszuk a cukrosüdítőt, piszkálnak mert a gyerek sem szereti, nem tetszik,hogy wc-re sem autóval járunk meg ilyenek. Nem volt könnyű elengedni, kitartást Kérdező, az elszántságnak mindig megvan a gyümölcse. :)
2020. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!