Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » -30 után nem tudom leállítani...

-30 után nem tudom leállítani a fogyást tanácsok?17/L

Figyelt kérdés
Sziasztok!1-1,5 évvel ezelőtt életmódot változtattam.95 kgból lefogytam 30 kgt.Már elértem azt a súlyt ami tökéletes nekem.De az a baj hogy még mindig fogyok.Nem akarok vissza térni a tégi étkezéshez és többet se akarok enni.Mert nem akarom hogy ne adj Isten vissza jöjjön ami kemény munkával le ment.Tartani akarom a súlyom.Tanácsok?

2020. júl. 21. 11:43
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Kiszámolod a jelenlegi súlyod tartásához szükséges kalóriát és makrókat és betartod.
2020. júl. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Növeld a kalóribevitelt!
2020. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%

Én is jártam ebben a cipőben. Úgy állítottam meg a fogyást, hogy a szokásos étrendem mellé még benyomtam némi kesudiót, egyéb magvakat, illetve kicsivel fentebb vittem a szénhidrátot. Pár kilót visszaszedtem (ebben izom is volt, mert közben elkezdtem edzeni is), de rám is fért, mert már túl sovány voltam. Azóta a súlyom beállt, +/- 1 kg ingadozás szokott lenni.

Nézd meg, mennyi kalóriát javasolnak neked súlytartáshoz, milyen makrókkal, és most mennyit eszel. Aztán kísérletezz. Ha pár kiló feljön, majd korrigálsz.

2020. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vagy inkabb azt nezd meg, hogy most mennyi kaloriat viszel be es azon emelj kezdesnek 100-200 kaloriat. Ezt tartsd 1 honapig es nezd meg, hogy meg mindig fogysz e. Ha fogysz, emelj megint es ismet varj 1 honapot. Mikor mar nincs fogyas, akkor tartsd azt.
2020. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás és a hízás nem úgy megy hogy véletlenül visszajön minden vagy pedig lemegy minden. Ha fogysz adj hozzá egy kis + kalóriát. Ha hízol vegyél el belőle.
2020. júl. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire érdekel de én csak gratulálok mivel előttem már leírták mit csinálj.
2020. júl. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy.😊A többieknek pedig köszönöm a válaszokat.
2020. júl. 22. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!