Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A testvérem 12 éves fiú,65...

A testvérem 12 éves fiú,65 kiló 157-158 le szeretne fogyni? Szerintetek normális hogy 12 évesen 65 kiló Szerintem igen

Figyelt kérdés
2020. júl. 24. 23:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10 Igen, ez jogos. Bár ha adottak a körülmények, és odaáll a szülei elé, hogy őt ez zavarja, hogy így néz ki, és csináljunk valamit, lehet hogy tudnak lépni ezügyben. Egy normális szülő támogatja a gyermekét a normális dolgokban, szerintem az is normális, hogy egy embert zavarja az, hogy el van hízva, és változtatni szeretne.

És nem kell rögtön kiadni 15-20ezer forintokat kiadni a havi étrendre, elég csak az ételek minőségén változtatni. Be fog vinni elég kalóriát, ebben biztos vagyok.


És persze, meg van rá az esély, hogy "kinövi", de ha a gyereket zavarja a felesleg, és tenni szeretne ellene, akkor miért ne? Nem drogért, cigiért sír, meg a legújabb csúcstelefonért, csak egy egeszséges testért-alakért. Ez egy teljesen normális reakció, addig amíg nincsenek testképzavarai és nem csontvázzá fogy le.

2020. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ráadásul, kedves kérdező, lehet hogy szerinted normális. Egészség szempontjából már nem az, de "nem baj", ha még ezt is figyelmen kívül hagyod. Az lenne a kérdésem, hogy neked miért gond az, hogy egy másik ember törődne a saját testével, változtatna a saját alakján? Ami nem a tied! Te hogy állsz a saját testeddel? Úgy néz ki ahogy szeretnéd? Ha igen, szuper! Akkor miért nem tetszik, hogy a saját testvéred is olyat szeretne, ami neki tetszik? Ha nem, akkor miért nem teszel érte? Akkor miért bánt téged az, hogy más tenne a sajátjáért? Irigység? :)
2020. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!