Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudom kiszámolni a...

Hogy tudom kiszámolni a testzsirszázalékom? És hány %tól látszódik a kockahas fiúknál?

Figyelt kérdés

2020. aug. 21. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Fogsz egy mérőszalagot, és ezt a kalkulátort használod:


[link]


Az "Amerikai haditengerészeti" opciót válaszd.

2020. aug. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1# Még egy másik kérdénél ahol erre a "tesztre" hivatkozott a kérdező kíváncsiságból kiszámoltam a testzsírszázalékomat.


Ez kb 15%ot tévedett. Azt mondta 39% vagyok, amikor már enyhén látszanak a kockáim és valószínűleg 25 fele lehetek. A 40% már igen erősen elhízott.


Amúgy a kérdésre válaszolva.


Változó mikor látszódik, mert mindenki más felosztásban tárol zsírt. Van aki sokat tárol a lábán így viszonylag hamar látszódnak a kockák, van aki a hasán és így elég nehezen és csak alacsonyabb testzsírszázaléknál látszódik.


Van akinek már 25%nál látszódik, de sokaknak nem.


Kb 15%nál kéne elérned a mindenki által áhított kockahasat. Kb 20%nál meg a zsíros kockahasat, ahol már látod hogy van de esetleg az alja még nem látszik igazán.

2020. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hja, azt nem írtam, hogy ez természetesen csak egy becslés. Arra az embercsoportra, akikre normálták, valószínűleg egész jó, de rád nem biztos.
2020. aug. 22. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!