Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok. Hogyan...

13 éves lány vagyok. Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

Próbáltam már diétázni, de csak 5kgt fogytam, és 3at visszahíztam :$

Valaki tud valami jó módszert amivel lefogyhatnék? [mindegy mennyi idő alatt, lényeg, hogy tartós legyen, és ne hízzak vissza].


167cm és 72 kg vagyok [van rajtam izom is, mert szertornázom, de akkor is...:S].

Kb mennyit kéne fogynom? és avval a módszerrel, amit ti ajánlanátok, kb mennyi idő alatt tudnék lefogyni? [annyi kg-ra, amennyi kéne, hogy legyek]

És mondjuk szeptemberig az általatok javasolt módszerrel le lehetne fogyni 3-4 kgt?


Kösz a válaszokat :)


2010. aug. 5. 15:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Rokonom 15 kilót adott le. Nem eszik kenyeret csak ritkán, este 5-6 óra után csak almát eszik, és egész nap kis adagokat rendes kajából!ezen kívül tornázott mindennap! De neki úgy tartós hogy ehhez tartja magát, mert ha újra úgy enne mint régen akkor visszaszedné. Neki pajzsmirigy problémája van, neked nem tudom van e valami, ami miatt nehezebb vagy. De torna és helyes étkezés, sok víz!vagy dinnye
2010. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet percről percre lefogyni :) én 15 éves vagyok és ugyan az a bajom mint neked... bár én elfogadtam hogy így is jól nézek ki és tetszem a barátomnak...

De mondjuk próbálj meg rendszeresen esténként futni,végezz reggel és este hasizom gyakorlatot,biciklizz sokat ha van rá lehetőség vagy görkorcsolyázz...Ne egyél sok csokit,chipset,édességet.Persze rendesen egyél húst stb. de ne zsírosat.Egyél sok fehérjét.Esetleg járj el úszni hétvégenként.A lényeg hogy sportolj.

15/L

2010. aug. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak: lehet hogy amatőr szinten csinálja, ott meg nincsenek olyan "hűdeolyan" ugrások.

Kérdezőnek:)

Fogalmam sincs mennyi felesleged van, mint mondtad izom is van, ami nehezebb a zsírnál, úgyhogy kiló számra nem tudom megmondani. A tanácsom az, hogy naponta egyél 5x, legalább 2 adag zöldséget, és 1 adag gyümölcsöt. Tejtermék, hús (tehát a fehérjék) mindennap szerepeljenek a menüdben. Pékárúból próbálj meg teljeskiőrlésűt választani. Igyál sokat(3 liter meglegyen egy nap)de ez víz legyen, néha valami(otthon facsart)gyümölcslé, cukrozatlan tea. Tudom, hogy nagyon nehéz lemondani az édességről, de nem is kell. A lényeg, hogy ne egyél mindennap. De hetente mondjuk 3 túrórúdi vagy fagyi, vagy valami finom házi sütemény nem árthat meg. Csak egyre kérlek: a bolti üdítőket felejtsd el. Lehet helyettesíteni finom teákkal pl.

A mozgás látom megvan, szép sportot űzöl.:) Ha van kedved úszhatsz is akár, a szertornát az úszás remekül kiegészíti. Lazítja az izmokat, stb. Vagy menj a családoddal egy hatalmasat túrázni, bringázni.

Sok sikert kívánok Neked!:)

2010. aug. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Utolsó neked köszi a választ! :) Szerencsére az édességeket nem nagyon kedvelem, úszni pedig imádok :D


Utolsóelőtti: Hát 8éves korom óta szertornázom, szóval kérlek ne okoskodj :D Rácsodálkoztak már az emberek, hogy milyen hajlékony vagyok, pedig tényleg van súlyfeleslegem. Különben meg, nem sokat "ugrálunk" szóval, tényleg, kérlek FOGD BE!

kössz....xD

2010. aug. 10. 12:49
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Akkor mit csinálsz egész edzésen spárgában ülsz?

Hallod találkozzunk már egyszer hogy ki a hajlékonyabb ;) XD

2010. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nana! Azért mert (talán) van rajta pár kiló, lehet nagyon hajlékony! Az, hogy mekkora a súlyod, nem befolyásolja az izmok, ízületek lazaságát. Hány ilyen ismerősöm van! Lehet, hogy így született, hogy eleve hajlékonyabb az átlagnál(igen van ilyen, egy ismerősöm, alig nyújt, és mindenfélét megtud csinálni bemelegítés nélkül, akár kora reggel ébredés után)plussz a kérdező ha jól számoltam már 5 éve csinálja, ha erre még rányújt, tiszta laza lehet!
2010. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
12%
Én a súlyát és az ugrásra mondtam a lehetetlen séget. Én meg 9 éve Ritmikus Gimnasztikázok és spárgában tanultam meg felülni félévesen és bemelegités nélkül lemegy a spárgám a szék karfájáról-.-
2010. aug. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Figyelj, 8évesen még teljesen normális volt a súlyom, kb 10-11 éves koromig. Csak azután híztam meg...

Amúgy meg az ugrásokat megcsinálni sem lehetetlen, attól még, hogy ennyi a súlyom. :D

2010. aug. 10. 14:36
 9/11 anonim ***** válasza:
26%

am versenyzel is?

na de azértfogadjunk hogy tudnék neked olyat mutatni amiről még nem halottál...

én kifele kétszer meg tudom csavarni a könyököm...

2010. aug. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem versenyzem :D

Azért vannak nálam sokkal jobbak :P

2010. aug. 10. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!