Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet lefogyn...

Mennyi idő alatt lehet lefogyni tartósan 83 kg-ról?

Figyelt kérdés
Vega vagyok.. Nyilván kell hozzá mozgás is.. Melyik a legjobb? (mozgás)

2020. aug. 26. 12:43
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan 22-23kg-ra gondoltam (fogyni)
2020. aug. 26. 12:45
 2/9 Pekka ***** válasza:
56%
Szerintem a futás a legjobb (legegyszerűbb, legolcsóbb), de legyen fokozatos a fogyás, különben a bőröd nem fogja tudni követni a változást. Ha túl hírtelen dobsz le 20 kg-ot a súlyodból, akkor látványos bőrlebenyeid lesznek. 1 év alatt simán összejön.
2020. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Télen én is 83 kg voltam a karácsony után. Tavasszal kezdtem odafigyelni az étkezésre, kevesebbet ettem. Tudatosan fogyozni és tornázni április 16-án kezdtem. Akkor a súlyom 77 kg volt. Csak minden szombbaton mérem a sulyomat. Most 70 kg-nál tartok. Elipszis gépet vetten használtan és azon tornáztam. Most nyáron kevebb az idom a kert miatt, de osztol majd heti 3x fogok rajta mozogni fél ótát. Max. 65 kg-ig szeretnék fogyni. Ja és 170 cm vagyok, soha sem voltam az a vékony testalkat.

2020. aug. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1 év alatt
2020. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Bár odafigyelek az étkezésre, ez nem látszik meg. Most lett térdsérülésem is és így a mozgás sem egyszerű. Ahogy eddig láttam főként a környezetemben a vékonyabb testalkatú lányoknak van kapcsolata - bár köztük is van ennek ellenére hogy nincs sok önbizalmuk.
2020. szept. 16. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Le kell, hogy fogyj ha kalóriadeficitben vagy. Nem mondom azt, hogy 1 hónap alatt sikerülni fog. De ne is érdekeljen milyen gyorsan megy le. Előbb- utóbb eléred ha szeretnéd! Majd ha már tudsz, akkor mozogsz is. Én 158cm/ 74kg vagyok. Van párom, 2 éve , együtt is élünk. Sokszor megnéznek a férfiak is. Az önbizalom belülről jön, sok munkám van benne. Ez nagyon fontos. Rengeteget “szépít” az emberen.
2020. szept. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz hogy az önbizalom szépít. Nem 1 hónap alatt szerettem volna lefogyni. Köszönöm a pozitív válaszod :) 6/6-os válaszoló..
2020. szept. 16. 09:52
 8/9 anonim ***** válasza:
Tudtom csak írtam egy példát! Én 80kg-ról indultam, jelenleg még tart a folyamat! :D Most megállt, de bizakodom! Nagyon szívesen!:)))
2020. szept. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1-2 év kb.
2020. szept. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!