Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye így nem hízhatok el?

Kérdezektőled kérdése:

Ugye így nem hízhatok el?

Figyelt kérdés
Számolom a kalóriákat, és napi 8-900 kalóriát eszek. Sok húst, és sok gyümölcsöt, bár tudom, hogy diétába nem igazán illik bele a gyümölcs. Mégis sokszor olyan jól lakók, hogy félek, újra felhízom a le adott kiloimat(-8kg). Nem iszok cukros üdítőket, nem eszek se sós-se édessegeket,fehér lisztet is kiiktattam az életemből, mellette 6×kondizok. Ugye így nem hízhatok újra el, hiába laktam jól?

2020. szept. 4. 14:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
De ezzel a 800 kalóriával hidd el a testképzavarodnak sem teszel jót. Miért nem mész pszichológushoz, hogy lelkileg rendberakjad magad, gondolkozz logikusan, hogy ezt nem fogod tudni csinálni, vagy ha igen , anorexiás leszel, ha feladod , és váltakozik a zabálás és az éhezés ,bulimiás.
2020. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

A válasz a kérdésedre: Nem, nem tudsz elhízni így.

Magánválaszom: Ha jól vagy és maradsz akkor okés. Viszont a bűntudatot hagyd el. Nagyon ügyes voltál, hogy lefogytál, elhagytad ezeket a dolgokat. De ha mindig azon leszel, hogy bűntudatod van amiatt, hogy eszel akkor nagyobb bajod is lehet.Nézz meg pár videót erről. Jobb megelőzni.

Utólag: Tényleg nagyon ügyes vagy, én is leszeretnék fogyni körülbelül ennyit de csak hízok és hízok. Büszke lehetsz magadra.

2020. szept. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!