Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye így nem hízhatok el?

Kérdezektőled kérdése:

Ugye így nem hízhatok el?

Figyelt kérdés
Számolom a kalóriákat, és napi 8-900 kalóriát eszek. Sok húst, és sok gyümölcsöt, bár tudom, hogy diétába nem igazán illik bele a gyümölcs. Mégis sokszor olyan jól lakók, hogy félek, újra felhízom a le adott kiloimat(-8kg). Nem iszok cukros üdítőket, nem eszek se sós-se édessegeket,fehér lisztet is kiiktattam az életemből, mellette 6×kondizok. Ugye így nem hízhatok újra el, hiába laktam jól?

2020. szept. 4. 14:56
A kérdező szavazást indított:
De, elhízhatsz
Nem, így képtelenség
Nem tudom
24 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
98%
Minimum 1200 kalóriát kell enned, így gyorsan le fogsz betegedni.
2020. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lachesys ***** válasza:
98%
Szép úton jársz az anorexia felé.
2020. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
160 cm vagyok, 64 kiló, közel se vagyok az, és nem is leszek. Jóllakott vagyok sokszor, ezért sokszor bűntudatom van
2020. szept. 4. 15:09
 4/12 Lachesys ***** válasza:
100%
Ha anorexiás egyelőre nem is vagy, testkepzavaros erősen.
2020. szept. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóllakottság miatt bűntudat, 800-900 kcal mellett? Ez nem normális. Ennél többet kellene enned, és másfajta ételeket is, mert ez így elég egyoldalú. A gyümölcsök miatt pedig ne aggódj, hiszen másból nem is viszel be szénhidrátot, rostokat, C-vitamint.

Az, hogy jól vagy lakva, nem jelenti azt, hogy hízni fogsz. Én is jóllakásig szeretek enni, mégis tartom a súlyomat évek óta, átlag 1600 kcal mellett (163 cm/53 kg vagyok). Te ennek kb. a felét eszed...

2020. szept. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy teltségérzeted van, de a megfelelő mennyiségű tápanyagot biztosítanod kell a szevezeted számára, hogy normálisan tudjon működni, hogy ne alakuljanak ki egészségügyi problémáid.
2020. szept. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%

Tisztában vagy azzal, hogy az anorexia nem egy testsúly, hanem egy állapot? Lehetsz túlsúlyosan is anorexiás. A tünetek passzolnak. :)

-evés utáni bűntudat

-koplalás, önmagad sanyargatása

-állandó kalória számolgatás

-hízástól való félelem, rettegés

2020. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%

Sok sikert a további hülyeséghez. Az agyad már tuti lefogyott.

Menj orvoshoz, kérj segítséget, mert beteges a viselkedésed és az is amit csinálsz.

2020. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyire jollakott vagy 800 kaloria mellett, hogy a bubanatban sikerult meghiznod? Nem fogyozni kell x ideig, hanem eletmodot váltani, amit kovetsz kb. eleted vegeig. 800 kaloriat nem fogsz tartani csak 1 - 2 honapig, majd jon a zaba.jussak eszedbe!
2020. szept. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Életmódot váltottam, se édesség, se fehér liszt, se sós ropogtatni valók. Semmi cukros üdítő, szénhidrát mennyiségére is figyelek, és a fehérje bevitelem re is, 3 l vizet iszok mindennap, mellette 6×edzek. Elszánt vagyok, még náthásan is inkább szenvedek a futással. És mindig is husi kislany voltam, az egész családom egy nagy zabás, de hát nálam kialakult egy testképzavar is, és ahogy fent leírták, evés zavarom volt, és majdnem anorexiám. Ez a bűntudat mánia bennem maradt, ennyi
2020. szept. 8. 06:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!