Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen mozgást csináljak...

Milyen mozgást csináljak fogyás mellé, ha a kalóriadeficit és a táplálkozásom teljesen jó, csak mozgás nincs?:

Figyelt kérdés

2020. szept. 10. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármilyet, amit szívesen csinálsz, illetve az egyéni szempontjaidnak (karcsúsítás, alak formálás, izom építés) megfelel.
2020. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt amit szeretsz csinálni. Ha szereted a vizet akkor járj el úszni. Ha nem szereted a tömeget akkor vegyél otthonra pl szobabiciklit. Ha szereted a táncot járj el zumbázni stb...


Én egyébként elliptikus trénerezek otthon, illetve tornavideóra tornázok.

2020. szept. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
szobabicikliből mennyit érdemes naponta?
2020. szept. 10. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen az erőnléted, illetve hogy milyen intenzitással csinálod, legalább 20 perc, de lehet akár 1 óra is.
2020. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én heti 3 súlyzós edzést csinálok itthon a BodBot appot használom hozzá, be lehet állítani milyen eszközeid vannak otthon, mennyi időt akarsz raforditani naponta, milyen intenzitással, mennyit mozogtal előtte stb

e mellé heti 4szer szobabiciklivel HIIT edzés és mindennap 30-60 perc séta a friss levegőn

ez nekem nem megterhelő, tartható és segít a fogyásban még akkor is ha minimálisan

2020. szept. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!