Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1-2 napig többet ettem...

Ha 1-2 napig többet ettem (2000-2500 kcal), viszont hashajtót vettem be, úgy hízhatok?

Figyelt kérdés

Ettől még ugyanúgy lerakódik a zsír?

Nem tervezem ezt csinálni, de ha mondjuk minden nap/csalónapokon hashajtóznék, attól még hízhatok?



2020. szept. 12. 04:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bírom mikor minden hasonló kérdéshez oda van írva, hogy ez csak elméleti, én nem tervezem ezt csinálni :D

2-2500 kalória alkalmanként még nem a vég, felesleges hashajtózni, azzal több kárt okozol, mint a kis kalóriatöbblettel. Nekem csalónapon van, hogy 3000 is lecsúszik, másnap meg folytatom tovább az egészséges életmódot és minden rendben.

2020. szept. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt kb 20 dekát hízhatsz. Ne hashajtózz, hanem gyere, nyírd le nálunk a füvet, az -1 kiló kapásból. Nagy a kert.:)
2020. szept. 12. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hashajtó a végbeledet üríti ki, de amire odajut a dolog, már felszívódott a nagyja. Egyébként az input és az output között eltelik 1-2nap, így nem is azt hajtanád ki magadból, amit akarsz.

Hosszútávon károsítja a beleket, szorulást okoz, már csak hashajtóval tudnál WC-re menni.

2020. szept. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A kalória addigra már felszívódik,mire távozik belőled az étel. De egy pár nap miatt nem lehet meghízni. Viszont inkább hagyd a csalónapokat, kiegyensúlyozott diétát tarts amit nem probléma betartanod,jól érzed magad
2020. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hízni fogsz, hanem tönkre teszed a beleidet. Ráadásul a hashajtó függőséget okoz. Két út van, folyamatos lassabb fogyás, vagy megszorító-néha engedő. 2000-2500kcal még csak nem is a bezabálás szint, ezt teljesen jól lehet a normál napokon kontrollálni.
2020. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább 20 deka, mint fél nap görcsölés a wcn :)
2020. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!