Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma túlléptem a keretem és...

Ma túlléptem a keretem és bűntudatom van! Lesz bármi következménye a diétámra nézve?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Na, az a helyzet,hogy 5 hónapja életmódot váltottam, már 9-10kg lement, de még 3-4kg hátra van. Rendszeresen sportolok.

A mai nap túlléptem a keretem, kb 3 hónapja nem volt ilyen. Reggelire zabpelyhet ettem mogyoró tejjel, tízóraira egy 250gramos joghurtot. Ezen kivül ettem 1 almát és 2 vérnarancsot. Aztán ebédre átmentünk mamámhoz ahol tesóm szülinapja miatt volt süti. Vegetáriánus vagyok így mamám csinált nekem mexikói zöldségkeverékből, sajtból és tojásból kaját. Abból megettem egy adagot és utána megettem egy joghurtos epres tortából egy szeletet és utána itthon megettem a maradékot ami kb másfél adag volt a zöldségkeverékből. Lesz bármi hatása a diétámra? Szerintem olyan 1800-900kcal körül lehetett a napom. 1400kcalt eszek átlagban.

L/161cm/52kg


2018. márc. 11. 16:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egészségedre!
2018. márc. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó,tudom, most mindenki hülyének néz, de nagyon nagy lépés ez a 10 kiló minusz és nem akarom elrontani a vége előtt. Még mindig nagyon nem vagyok magammal megelégedve:/
2018. márc. 11. 16:58
 3/8 anonim válasza:
71%
Emiatt az egy alkalom miatt tényleg nem kell aggódnod :)
2018. márc. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Várhatóan az éjszaka folyamán meglátogat a Citromtorta Tündér és seggbekúr egy félméteres Pick-szalámival.
2018. márc. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bár én nem számolok kalóriákat, de tegnap én is sokat ettem. Ma reggel kíváncsiságból ráálltam a mérlegre és 40 dekával kevesebbet mutatott. Szóval ne aggódj, nem egy napon múlik.
2018. márc. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ne szórakozz, hogy ilyen miatt bűntudatod van. A mamád direkt neked csinált vega kaját. Ha nem eszel belőle a napi kalória limited túllépésének félelmében, akkor - bár nem ismerem - gondolom neki nem esett volna jól és emiatt lehetne bűntudatod. Egy nap többet vittél be mint szoktál, na bumm. Akkor ma annyival többet kell mozogni és kész. Egy fél óra, a max pulzushoz képest 70-80%on végzett test mozgás és még is vagy.
2018. márc. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 1 nappal később fogsz lefogyni.
2018. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ma nem fogytál, ennyi (sőt, lehet, hogy fogytál egy picit, ki tudja?). Párszáz kcal miatt ne aggódj már. Ha kicsi a család és szülinaponként degeszre eszed magad, akkor sem kavar be a fogyásodba különösebben... Persze nagyon helyes, hogy sosem eszed magad túl, egészségesebb így.
2018. márc. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!