Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik sok kilót adtak le, a...

Akik sok kilót adtak le, a párotok hogy viszonyult utána hozzátok?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy érzem a párom már nem tekint nőnek, nem olyan mint az elején, lehet az idő miatt, 4 éve vagyunk együtt.Mind a ketten híztunk kb ugyanannyit a kapcsolatba és engem borzasztóan zavar, elterveztem hogy vissza fogyok olyanra mint mikor összejöttünk!

És úgymond motivációként szeretnék kérni tapasztalatokat,hogy utána kinek hogy változott meg a párkapcsolata?

Foglalkozik ő velem, csak már nem úgy mint az elején és nagyon magamba roskadtam.


2020. okt. 25. 16:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%

Akkor legyen ez a motivaciod.

Bár nekem nem kéne ilyen pasi,akinek csak vékonyan vagyok jó.

2020. okt. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem mondott sosem ilyet hogy fogyjak. Én érzem ezt hogy már nem dícsér, nem becézget annyira stb. És ezt ennek tudom be. Viszont ő is sokat hízott én ugyanugy dicsérem kedveskedek.. Na mindegy.

Egyszer nem rég kissé ittas állapotban tett egy olyan megjegyzést hogy neki nincs kedve újra féltékenykedni ha visszafogyok, hogy vajon ki mar el mellőle. Meg egész nap azon idegeskedne, hogy megcsalom e... Pedig sosem néztem más férfira ezt tudja jól.

Csak most ebből hogy ezt mennyire gondolta ő komolyan.

Mondtam már hogy főzök diétás kaját együtt fogyjunk, nem tetszett neki egyáltalán az ötlet megsértődött rám. Pedig nem bántásnak szántam tudja is, csak nagyon szereti a hasát, viszont én nem érzem jól magamat ezért változtatok

2020. okt. 25. 17:42
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell neki szólni.

Csak fozz mást.

Ez az ebéd. Kész.

2020. okt. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%

1. Ha nem érzed jól magad a mostani súlyoddal, akkor kezd bele a fogyásba.

2. Nem kell "diétás" kaját fözni - azzal ugyanis csak jójózást érhetsz el, hanem akár a megszokott ételeket is lehet enni továbbra is, csak kicsit figyelj oda az elkészítési módra - jóval kevesebb zsiradék, kevesebb tészta/kenyér, illetve több zöldségféle -, ezt ugyanis akármeddig tudod tartani és nem hizol vissza.

3. Ne jelentsd be neki, hogy másként akarsz fözni, hanem egyszerüen csináld úgy, ahogy neked megfelelö.

4. Csökkentett kalóriával is lehet igen jókat fözni, ettöl még szeretheti a hasát (meg te is), és ehettek jókat, csak mértékkel.

5. Ha meg nem bízik benned és ezért akarja, hogy kövér(ebb) maradj, az nagyon nem jó a jövötökre nézve.

2020. okt. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Mikor összejöttünk is féltékeny volt mindig pedig nem adtam rá okot. Ő egy kicsit más világ elvont laza stílus, ezáltal ilyen barátnői is voltak. Inkább fiúsabbak..

Én pedig mindig nőies ruhát hordtam hordok, és emiatt félt hogy elveszít. Pedig szeretem mindennél jobban.

Volt, hogy vettem teljes kiörlésű kenyeret, és vérig volt sértődve hogy annak rossz az íze, nem tudja megenni stb.

Oké nem szólok, főzök innentől másképp, de azt nem tudom sehogy kiküszöbölni hogy veszi a nasikat munka előtt.

A rizst mostmár abszolút nem hajlandó enni hiaba teszek bele kukoricát, vagy borsót, megy a durci hogy ő nem fogja megenni nem szereti. Nem egyszerű na..

Úgyhogy vele nem igazán tudok mit kezdeni, majd talán ha látja hogy már változok fogyok, akkor hátha lesz kedve velem tartania.

Addig meg én csinálom, főzök magamnak normális kajákat.

Nem tudok mit csinálni ha ő egyszerűen nem hajlandó megenni, ennie pedig kell, mert azért egész napos kemény fizikai munkát végez.

Az a baj hogy volt hogy joghurttal habartam be, nem tejföllel egyből megérezte, nem ette meg.

2020. okt. 25. 18:39
 6/16 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon érdekes téma. Az ember emberből van és igenis oda fordul, ami vonzóbb a szemnek. Értelems ember párválasztáskor a belsőre helyezi a nagyobb hangsúlyt,de ha nincs gusztus a másik emberhez, akkor lehet az akármilyen jó ember, nem lesz belőle semmi sem. Mi a férjemmel mindketten-a másiktól függetlenül is-igényesek vagyunk magunkra. Tehát a legnagyobb gond az lenne, ha a másik elhagyná magát, hogy igénytelennek tűnne. Nyilván mvel van egy mély szeretet és nem mutogatásra használjuk egymást, így nem menne a kapcsolat rovására, de biztosan éreztetné a hatását. Annak pedi még oka is van, ha az ember elhanyagolja magát. Én ebben a kapcsolati hízásban nem hiszek.
2020. okt. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Na, itt követed el a legnagyobb hibát.


De, majd kétféle főzök.

Hagy durcizzon. Majd abba hagyja, ha nem jó a kaja csinál magának mást.

2020. okt. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
84%

"A rizst mostmár abszolút nem hajlandó enni hiaba teszek bele kukoricát, vagy borsót, megy a durci hogy ő nem fogja megenni nem szereti.

volt hogy joghurttal habartam be, nem tejföllel egyből megérezte, nem ette meg"


Ha nem eszi meg, amit fözöl, akkor vagy eszik kenyeret valamivel, vagy föz magának!

Nem a cselédje vagy, hanem a társa! HA ö válogatós, akkor nehogy neked kelljen emiatt dupla munkát végezni!

2020. okt. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Reggel 5.40 kor elindul itthonról este 6 fél 7 kor ér haza munkából, azért nem tehetem meg vele hogy főzzön mást,ha nem tetszik neki. Volt hogy úgy feküdt le este hogy nem evett mert nem szereti. Utána rettenetes bűntudat volt bennem, hogy végig melózza a napot és meg sz.rt főztem..

Majd utána olvasgatok milyen kalória csökkentett finom fogások vannak és csinálok olyat.

2020. okt. 25. 20:09
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

TE föztél, ehetö volt, ha direkt éhesen feküdt le, akkor NEM TE vagy a hibás.

Ne hagyd magad ezzel zsarolni, aki éhes, az mindent megeszik, aki meg válogatós, az magára vessen, ha éhen marad!

2020. okt. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!