Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akik sok kilót adtak le, a...

Akik sok kilót adtak le, a párotok hogy viszonyult utána hozzátok?

Figyelt kérdés

Teljesen úgy érzem a párom már nem tekint nőnek, nem olyan mint az elején, lehet az idő miatt, 4 éve vagyunk együtt.Mind a ketten híztunk kb ugyanannyit a kapcsolatba és engem borzasztóan zavar, elterveztem hogy vissza fogyok olyanra mint mikor összejöttünk!

És úgymond motivációként szeretnék kérni tapasztalatokat,hogy utána kinek hogy változott meg a párkapcsolata?

Foglalkozik ő velem, csak már nem úgy mint az elején és nagyon magamba roskadtam.


2020. okt. 25. 16:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig 67 kilót fogytam, még 38 hátravan, szóval még messze a cél, de ráfoghatjuk, hogy sokat fogytam.

A férjem ugyanúgy bánik velem ahogy mindig. Bújik, szeretget, bókol, ölel, csókol, simogat. Őt sosem zavarta a súlyfelesleg. Valamiért nem is látott olyan súlyosnak mint amiről valójában elkezdtem a fogyást. Ehhez nincs szemmértéke. A szexuális életünk is ugyanolyan isteni mint régen. Engem zavar a kövérség mert megnehezíti az életem, és beteg is vagyok, + egyre szarabbul lettem, ezért váltottam életmódot.

Egyébként 10 éve vagyunk együtt.:)

A végcélom majd 65 kiló lesz. Hogy addigra mennyit fogok változni, hogy fogok kinézni, fogalmam sincs, meglepi lesz😂 mert gyerekkorom óta nem volt normális a súlyom. Azt se tudom, hogy az arcom hogy néz ki x kg zsír nélkül. Érdekes lesz tükörbe nézni.

Amúgy őt jól ismerem, emiatt nem fog megváltozni a kapcsolatunk. Ha a kinézet lett volna neki a legfontosabb, biztos nem engem választott volna.

2020. okt. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
42%
Nem akarok negatívnak tűnni, de itt nem a súlytöbbet tűnik a legnagyobb problémának...
2020. okt. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőmnek tetszenek a változások, de időként megfog és azt mondja, hogy "Már kezdesz túl kemény lenni, hiányozni fog a hasad".


Nyílván furcsa, hogy máshogy fogok és már nézek ki mint amikor összejöttünk, de összeségében jó irányú a változás így tetszik neki.


Viszont amióta látja rajtam a változást, önmagán sokkal jobban észre veszi a plusz kilókat és néha viccelődve, de volt hogy már komolyan elmondta hogy fél, hogy miután lefogyok és jobban nézeki lefogom váltani egy sportosabb nőre.

2020. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Szerintem aki ettöl fél, annak önmagával szemben vannak problémái.

Ha meg így viccel, nyugodtan visszaviccelödhetsz, hogy esetleg ö is lefogyna, akkor ö lecserélne??

Meg esetleg javasolhatod, hogy csináljátok együtt, akkor öt sem fogják a saját kilói zavarni.

2020. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sok pasival van ez így. Elmúlik pár év, belekényelmesednek a kapcsolatba, és elmaradnak a bókok, a másik elismerése. Ezen nem biztos, hogy változtat, ha lefogysz és jobban fogsz kinézni, persze ki tudja.

A féltékenykedéssel, idegeskedéssel kapcsolatban: jó esetben ráébred, hogy neki is többet kellene foglalkoznia a saját kinézetével, talán ő is rászánja magát a fogyásra. Ha tényleg szeretitek egymást, a fogyás nem fog rossz irányba változtatni a kapcsolatotok minőségén.

A főzéssel kapcsolatban: én igyekszem úgy főzni, hogy mindenki jóízűen megegye a főztömet (2 gyerekünk van). Főételek esetén mindig készítek párolt zöldséget vagy salátát a hagyományos köretek mellé, nem nagy plusz munka. Én inkább zöldségköreteket, főzelékeket eszem köretként, a többiek eldönthetik, mit ennének. Van itthon fehér kenyér, és a hűtőben sok olyan étel, amit én nem eszem, meg olyan dolgok is, amiket én eszem és a többiek nem vagy ritkán. De összességében az évek során azt vettem észre, hogy a családomra jó hatással van, hogy látják, én miket eszem, pl. zöldségekből, gyümölcsökből sokkal több (és többféle) fogy, mint régebben, és kevésbé igénylik a cukros nasikat, egészségtelen ételeket. Fehér lisztet, kristálycukrot már jó ideje nem tartok itthon, találtam olyan alternatívákat, amiket a családom is elfogad.

2020. okt. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy ezt mondom, de jó nagy paraszt a barátod. Szerintem jobban járnál, ha olynanak főznél, aki értékeli az igyekezeted..
2020. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!