Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt hogy aki nem...

Miért hiszik azt hogy aki nem eszik állandóan hamburgert vagy többet a kelleténél az koplal?

Figyelt kérdés

Ha társaságban vagyok azt mondják ehetnék többet. Hozzá teszem hogy társaságban nem figyelek arra mit eszek és mennyit..

Azt hiszik ha állandóan ennék ugyan olyan "sovány" lennék.

Szóval rászoktam arra hogy többet eszek ha látnak. Tudnék egészségesen élni van hozzá akaratom, de még is meginogtatják..



2018. júl. 24. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Ne legyél gyenge ember. Legyél határozott. Nekem aztán szövegelhetnének, hogy miért, vagy miért nem eszem ezt meg azt, hidegen hagyna, mert céltudatos ember vagyok és tudom mit akarok. Ne engedd magad befolyásolni.
2018. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Nem lenne rossz ezt megvalósítani.

A legdurvább, hogy sokan pótcselekvésnek használják az evést, mint ha az is program lenne nem csak létszükséglet.

2018. júl. 24. 15:14
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Azt nem tudom, de nekem senki nem mondja meg, mennyit egyek, mert elküldöm a p....ba!
2018. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk nem lehet kifogás részemről.

Említetted a gyenge embert. Nos igen, mintha bármire kényszeríthetnének. Holott a döntéseket mi hozzuk. Nem mások esznek helyettünk

2018. júl. 24. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Öld ki magadból a megfelelési kényszert, tanuld meg magasról leszarni, más mit gondol, valamint tanuld meg asszertíven lezárni az ilyesmi kommentelést. Amint ez megvan, el fogsz képedni, mennyivel boldogabb így az élet.
2018. júl. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Mindig csak annyit egyél, amennyi jól esik és ne foglalkozz azzal, hogy mások mit mondanak.
2018. júl. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Mond azt,hogy attol fuggetlenul,hogy a mennyiség a lényeg,te azért is ha valamit eszel az egészséges kaja,bármi is legyen az.
2018. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%
Miért érdekel ennyire? Miért kérsz tanácsot idegenektől az interneten amikor annyit kéne tenned hogy egyszer kiállsz magadért?
2018. júl. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
22%
na mibe h egy anorexiás rta ki?
2018. júl. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom, bár engem nem zavar. Vékony voltam világ életemben, volt hogy jobban, volt, hogy kevésbé. Aztán a családom elkezdett szekírozni, hogy tuti anorexiás vagyok meg pszichológushoz küldenek. Ha velük vagyok többet eszek és kevésbé figyelek. Ráérek akkor és úgy enni, ahogy szeretnék, mikor nem figyelnek árgus szemekkel.
2018. júl. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!