Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így fogyhatok vagy változtassa...

Így fogyhatok vagy változtassak még valamit?

Figyelt kérdés
90 kiló vagyok és kihíztam a kedvenc farmeromat...sosem voltam vékony és már annyiszor feladtam de nekem ez most betett....egyszerűen már nem tudok magamra nézni...úgy döntöttem hogy ezen változtatok és 2 napja(igen tudom ez semmi) megpróbálok egészségesebben enni(több gyümölcs/zöldség,sok víz/zöld tea) és úgy döntöttem hogy a futást választom mert arra van lehetőség és csak egy pár cipő kell hozzá....2km-et futok olyan 17-19 perc alatt és sajnos nem is menne több, viszont utánna még több mint 30 perc mire haza sétálok. Tehát kb ez olyan 45 perc minden másnap...ehhez is már majdnem kiköpöm a tüdőm. Tehá minden 2. Napon szeretnék eljárni futni és a köztes napokon 2kg-os súlyzóval végeznék különbféle izomcsoportokat átmozgató gyakorlatokat...ezt is olyan 30-45 percig. Szerintetek így fogyhatok mondjuk sokat? Mert én legalább 30 kilót le szeretnék adni...persze az első 10nek is úgy fogok örülni mint egy lottó főnyereménynek ha pedig 80 alá megyek akkor biztos hogy euforikus állapotba kerülök mivel 3 éve nem voltam 80 kiló alatt...Van remény ebben a dologban? Légyszi segítsetek mert nagyon rossz így:( 177 cm 16/L

2017. márc. 6. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha nincs étrend akkor sokra nem mész,mivel 70% az étkezésen mulik

az h gyumolcsot,zoldséget,zold teat iszol az edes keve

szinte alig van benne kaloria (vitamin meg ilyenek van benne) de fogyashoz nem feltétlen ez kell

2017. márc. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Letudsz futni 2 km-t? Akkor az már egy egész jó kezdés. A több zöldség gyümölcs édes kevés, ha mellette minden más rossz. Inkább arra figyelj, hogy kevesebb cukor és liszt(tészták, sütik, kenyerek..stb)
2017. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rendes ètrend nèlkül futhatsz 50 km-t is, sok haszna nem lesz. Max az àllòkèpessèged fog javulni. Fogyashoz kalòria deficites ètrend kell.
2017. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!