Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Bocsi Vikiről?...

Mit gondoltok Bocsi Vikiről? Dietetikus ismerős szerint butaság a módszere.

Figyelt kérdés
Nekem a kommunikációja nem mindig tetszik, de a módszere kíváncsivá tesz. Nem annyira fogyásra volna szükségem, inkább tónusosabb szeretnék lenni, meg az emésztése ez szeretném rendbe tenni. Ti hogy látjátok?

2020. nov. 10. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És mi a módszere? Mert még nem hallottam róla
2020. nov. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megnéztem a blogját. Szépen becsomagolva árulja a divatos táplálkozási elveket. A marketingfogásai is ügyesnek tűnnek. Szerintem a dietetikus ismerősödnek igaza lehet.


Ha gond van az emésztéseddel, miért nem attól a dietetikus ismerőstől kérsz tanácsot?

2020. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Ahogy alaposabban elolvastam az írásait, azt kell mondanom, igazatok lehet. Olyan dolgokat is ír, amivel egyáltalán nem tudok azonosulni. Úgy tűnik, hatott rám a marketing. Amúgy, hogy az 1-es válaszoló kérdésére is kitérjek, anyagcsere-típizálással foglakozik, egyénre szabott étrend ajánlást ad. De most meggyőztetek, hogy ne nála keressem a megoldást.


Jövő héten megyek gasztroenterológushoz, aki elvileg tud dietetikust is ajánlani, ott, helyben. Az ismerősöm nagyon kedves ugyan, de azt hiszem, érthető, ha nem neki szeretnék mesélni az emésztési gondjaimról. Kellemetlennek érezném a szituációt.


Köszi mindkettőtöknek!

2020. nov. 11. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elsö vagyok, köszi az infót!
2020. nov. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

"Az ismerősöm nagyon kedves ugyan, de azt hiszem, érthető, ha nem neki szeretnék mesélni az emésztési gondjaimról."


Hát igen, ez tényleg érthető, nem gondoltam át.

2020. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
egy darabig érdeklődve olvastam, aztán kiderült, hogy a szcientológusok táborát erősíti. azóta nem érdekel..
2020. nov. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eléggé ellenszenves. Ha jól emlékszem, ő volt az, aki azt pedzegette, hogy vizuális környezetszennyezést okoznak a testesebb emberek a látványukkal a tengerparton...
2020. dec. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit szégyellem a naivitásom, hogy majdnem bedőltem neki. Már örülök, hogy nem az ő segítségét kértem.
2020. dec. 13. 12:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!