Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 200cm-es 25 éves fiúnak,...

Egy 200cm-es 25 éves fiúnak, hány kilónak kell lennie?

Figyelt kérdés
140kg voltam 3 évvel ezelőtt és most 95kg vagyok, de még nem akarok megállni. Apa szerint már nagyon sovány vagyok, így szerinte most már abba kellene hagynom. Viszont engem az zavar legjobban, hogy nem tudom eldönteni, hogy amikor leülök, akkor még háj van rajtam vagy a kifogyott bőr lóg. Ha ülök szinte női mellem van, plusz hurkák. Emiatt nem akarom abbahagyni és le akarok menni 85kg-ig, de tesóm szerint az már beteges és az azoknak való, akik nem sportolnak heti 3x

2020. dec. 7. 10:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
87
2020. dec. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Az okosmérleg azoknak való, akik nem tudják eldönteni, hogyan néznek ki - vagy fitnesz-b__iknak. Olyan értelmes találmány, mint a palackozott víz, az 5G, vagy a műmell.


Tartsd a súlyodat és kezdj el kondizni. Teljesen máshogy fogsz kinézni. A sport hatására nő a kalóriaigény, lehet többször leszel éhes és hoppá, egyből nő a kalóriaigény, amiből következik, hogy a kajálásra ugyanúgy figyelned kell.


(Ne akarjon már mindenki nyeszlett lenni, akire zsákcipelést is félve bíznak rá, mert látszatra összeroskad alatta... Mi a szép, vagy a jó abban? Simán lehetnél egy masszív, jó kötésű férfi, ehelyett te girhes, erőtlen pasika szeretnél lenni. Komolyan nem értem...)

2020. dec. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!