Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam, hogy...

Hogyan vegyem rá magam, hogy leadjak 12 kilót?

Figyelt kérdés
Szülés után nagyon elengedtem magam, amit már nagyon bánok. 55 kilóval lettem terhes és most 67 kg vagyok 160 cmhez. Ha elkezdek diétázni mindig 1-2 hét után feladom, pedig simán lement 1 hét alatt 1-1,5 kg úgy, hogy cukros és fehérlisztes kajákat nem ettem. Áprilisban fogok visszamenni dolgozni, addig szeretnék visszafogyni mert így nagyon rosszul érzem magam a bőrömben. Úgy gondoltam januártól kezdem el, mert Karácsonykor úgyse tudom megállni, hogy ne egyek a családi kajákból. De hogy vegyem rá magam, hogy 3-4 hónapig ne adjam fel a diétát?

#Fogyókúra, diéta, fogyás,
2020. dec. 15. 09:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Bár ha azt nézem, hogy augusztus végén 70,8 voltam most meg 64 azért ez is sokkal jobb de igyis nagyon rosszul érzem magam a bőrömben.
2021. ápr. 1. 10:42
 12/13 anonim válasza:
Én itthon fekszem posztkoviddal, és fogytam eddig 4,5 kilót 1,5 hó alatt.
2021. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
61 vagyok jelenleg, szóval lassan de megy le. 55 a cél.
2021. ápr. 24. 14:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!