Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez igy sikerülhet?...

Szerintetek ez igy sikerülhet? Gyakori hasfájás miatt úgynéz ki hogy kórházba kell mennem, az orvos azt mondta hogy a ‘beköltözésig’ próbálják pár kilót leadni hogy ott ne kelljen szenvedjek. Kicsit félek, nincs rajtam túl sok felesleg, max 5 kg

Figyelt kérdés
Mivel bent nem akarom hogy éheztessenek ezért itthon akarom letolni. Ha több vizet iszok és csirke,tojás, uborka, paradicsom kombót eszem akkor sikerülhetne levakarni pár kilót? Illetve edzenék. Valami tanács esetleg? Köszönöm

2020. dec. 21. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem hogy függ össze a kettő, ha olyan vizsgálatok lesznek, ami előtt nem lehet enni, akkor teljesen mindegy, hogy 60 kiló vagy vagy 65, akkor sem lehet enni.

Illetve valószínűleg valami lightos, gyomorkímélő menüt fogsz kapni, az sem függ össze a súlyoddal.

2020. dec. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi van??? Szerintem valami hihetőbb mesét kellene kitalálnod! 5 kiló fölösleggel nem mondja azt az orvos, hogy fogyj le! Én azt se értem, hogy hasfájással mért kell befeküdni. A gyomor és béltükrözést, ultrahangot ambulánsan is meg tudják csinálni.
2020. dec. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Igen kolonoszkopia elott amugy is 5 napig nem ehetsz semmi mag adat se paradicsomot semmit utana 2 napig max feher kenyeret meg levest test lehet inni.... egesz vizsgalat elott wcre kel menned vizet iszol es jon is ki beloled egybol... Eleg megterhelo vt nekem ez is eszedbe ne jusson FOGYOZNI CSAK EMIATT...
2020. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Semmi magosat*** Bocsi :)
2020. dec. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!