Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Híztatok az ünnepek alatt? Ha...

Híztatok az ünnepek alatt? Ha igen mennyit, és tervezitek leadni?

Figyelt kérdés
Én 3 kilót szedtem fel... komoly koplalásba fogok kezdeni 🤣🤣

2021. jan. 5. 11:47
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

3 kilót én is, abból 1 már el is tűnt 2 nap normális evéssel 😀 Persze ez csak víz volt.

De kalóriát számolok, mert olyan 8 kilót szeretnék lefogyni, 2019ben lement 18, tavaly súlyt tartottam, most folytatom:)

2021. jan. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Én fogytam, és nem értem, hogy miért. Kétszer is ráálltam a mérlegre, mert nem hittem el, amit mért. Pedig ettem egy csomó édességet. Mondjuk a két ünnep között volt egy stresszes hetem, és csak utána mértem, lehet hogy az... bár akkor is úgy éreztem, hogy folyton éhes vagyok és csak eszem és eszem.
2021. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
2 kilót. Így még 8at szeretnék leadni összesen :)
2021. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 kg-t. Szilveszterig lement 1 és szilveszter után feljott vissza az az 1 kg. Kovtkezo mérlegelésem szombaton lesz.
2021. jan. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Drukkolok! :D
2021. jan. 5. 15:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Én decemberben biztos híztam vagy 4 kg-t, nem merem még magam megmérni. :-D Már visszaálltam a normális kajálásra, remélem hogy két hét múlva annyi leszek, mint novemberben. Utána még hátra lesz 8 kg.
2021. jan. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább szednem kéne fel vagy 20-at, de sajnos nem megy. Millióból egy ember szenved attól, hogy nem tud hízni, és pont én lettem az.
2021. jan. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!