Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet az, hogy nem tudok...

Hogy lehet az, hogy nem tudok nagywczni??

Figyelt kérdés
Figyelek a rostra, és a vízre, sőt abból még többet is szoktam bevinni (33g-3,5l), mégsem tudok barna macizni. A súlyom az nem gyarapszik (bár furcsállnám is, ha 1100 kcalnál híznék), de elegem van abból, hogy háromnaponta, vagy később (!!) jutok el a nagywchez. Miért van ez? Ha valaki tud valamit, hogy mi lehet az oka, kérem, hogy NE tartsa magába!

2021. jan. 6. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Keveset eszel.
2021. jan. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Egészségügyi probléma. Megoldását a háziorvosodnál keresd, ne tartsd vissza magad ettöl a megoldástol!
2021. jan. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagy mennyiségű rostfogyasztás érdekes egy dolog. Van akinél hasmenést, van akinél székrekedést okoz. Én az utóbbi vagyok. Mikor megemeltem a rostbevitelem kapásból észrevettem hogy jól besűrűsödött a székletem. Amikor meg el kezdtem diétázni ugyan azzal a mennyiséggel, majdnem teljesen abba is maradt, voltak olyan napok amikor nem is tudtam üríteni. Nekem bevált, hogy visszavettem a felére a rostbevitelem ekkor.
2021. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem eddig is ez volt, most gondoltam változtatok az étrendemen azzal, hogy figyelek a rostokra, de nem nagyon jött össze.
2021. jan. 6. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyél joghurtot jó kis zsíros kolbásszal, az instant meghajt.
2021. jan. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Emésztéshez zsír kell ha tetszik ha nem .
2021. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az se jó, ha túl sok rostosat eszel, megterheli az emésztőrendszert, bélrendszert. A túl sok víz sem jó.

Lehet, hogy túl keveset eszel.

Mozogj rendszeresen, az is segít beindítani.

2021. jan. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Világ életemben, csak úgy, mint az apámnak, 2-3 naponta van székletem. Semmi probléma sincs vele, teljesen egészségesek vagyunk, ez genetika. Tévképzet, hogy mindenkinek naponta kellene mennie, mert csak úgy egészséges.
2021. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!