Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet diétákat keverni?

Lehet diétákat keverni?

Figyelt kérdés
Olyat csinálhatok, hogy egyik hónapban ketózok, a másikban meg ,,sima" diétázok? Szóval csak a makrókat változtatnám meg.

2021. jan. 15. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Szia. Szerintem így nem sok értelme/haszna lenne, inkább vigyél végig egy diétát, aztán utána kezdj bele egy másikba.
2021. jan. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg válts életmódot és akkor azt nem kell váltogatni, mert életed végéig jó lesz.
2021. jan. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát pont a ketóval nem célszerű szerintem így, még ha lehet is. Ugyanis ott az elején, míg ráállsz, az a legkellemetlenebb része.


Alapvetően nyugodtan lehet váltogatni, mert minden módszernek az a lényege, hogy valahogy rávedd a szervezeted, hogy több energiát használjon fel, mint amennyit beviszel. Most az mindegy, hogy hogyan veszed rá. Bármilyen elveket követsz, úgyis az fog kijönni a végén, hogy kevesebb lesz a bevitt kalória. Ugyanis összevissza evéssel egy csomót be lehet vinni észrevétlenül, tehát bármilyen rendszerhez tartod magad, az jó eséllyel csökkentést fog hozni ahhoz képest, ha nem figyelnél.

2021. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
58%
A keto-t én a helyedben nagyon gyorsan abbahagynám. Többet árt, mint segít!
2021. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!