Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyhatnék le?

Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés
Próbáltam már kcal számlálást, turbódiétát (amiben nem hiszek, barátnők vettek rá), most edzegetek minden nap egy keveset... de semminek sincs hatása. kcal számlálással tudtam fogyni 7 kilót, majd 2 hónapot stagnált, akkor feladtam... mostmár +6 kiló van rajtam. Összesen 45 kilótól kéne megszabadulnom. Érzem, hogy borzalmasan tönkreteszi a testem, és undorodok magamtól, de egyszerűen semmi sem használ. :(

2021. jan. 15. 20:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
66%

Futás, mozgás, cukor és liszt kiiktatása.

Az edzegetek egy kicsit helyett tudatosabban és keményebben kell edzeni:)

2021. jan. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
68%
Táplálkozásodra figyelj jobban, több zöldség és gyümölcs, kevesebb cukor és fehérliszt. Igyál sok folyadékot, zöld teát, gyömbéres citromos meleg vizet. Próbálj ki hiit edzéseket, azok jó kalóriaégetők. Kitartás kell hozzá, és ne mindig a mérleget nézd.
2021. jan. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%
Először orvosi vizsgálat (endokrinológus), aztán az, amit a #2 írt, plusz figyelj oda a makrókra is (több fehérje, kevesebb szénhidrát), ne csak a kalóriákat nézd. 45 kilót leadni hosszú menet lesz, ne add fel ilyen könnyen, mert akkor csak jojózás lesz az eredmény.
2021. jan. 16. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
"2 hónapot stagnált, akkor feladtam" - nem kellett volna feladni, néha stagnál és néha jó hosszan, ki kell várni.
2021. jan. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Energia (ahogy ti mondjátok "kalória" ) szállással tudsz lefogyni. Ez az egyetlen működő mód leszámítva az abszolút koplalást. Pontosabban nem is a számlán mástól fogsz lefogyni, hanem attól, ha következetesen sokáig deficit bent tartod az energiamérlegedet.


Szomorú fintora a sorsnak, hogy minél kisebb a testtömeged, annál kevesebb lesz a napi energia felhasználásod (És most feltételeztük hogy az összes többi dolog ugyanolyan, például az aktivitási szint, zsírmentes izomtömeg).


Tehát ha a kalóriaszámlálás közben megáll a fogyás, akkor csökkenteni kell a bevitt energia mennyiséget még 200-300 kcal -lal. És ne csalj. A szervezetedet nem tudod átverni, önmagadat pedig felesleges. Pontosan számolj, és mindent!

2021. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi. Szóval

szállással:= SZÁMLÁLÁSSAL (tudsz lefogyni)


Pontosabban nem is a "számlán mástól' := SZÁMLÁLÁSSAL

2021. jan. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Kaloriabazis.hu val csinaltam, o magatol kalkulalta a sulyom valtozasaval... napi 1400rol lement 1200ra
2021. jan. 16. 15:18
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Szia. A kalóriabázis nagyon jó, de hidd el nem szabad feladni. Ha gondolod iktass be 2 hetente egy csalónapot és akkor azt egyél amit csak szeretnél, és sokkal jobb lesz és nagyon büszke leszel magadra ha rájössz majd hogy nem adtad fel. Próbálj meg úszni, mivel ahogy mondtad szerintem a futás nem tenne jót az elején az ízületeidnek. Esetleg gyorsséta vagy normál tempójú és jó sok. Cukor, lisztes ételek, tészta, kenyér kiiktatása/lecsökkentése, sok sok víz és a napi 1200 kalória tartása. Figyelj még, hogy az az 1200 ne 3 csokiból hanem jó sok zöldségből, gyümölcsből(vigyázni kell azért a gyümölcscukorra) húsból és többször kicsi laktató ételekből álljon. Próbáld meg minnél pontosabban kimérni és mindent számolni! Sok sikert:)
2021. jan. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az úszással hadilábon állok (víziszony), de a sétát igyekszem majd beiktatni a mindennapjaimba. Végre van megint normális cipőm, így a lábfájástól sem kell "félnem" :) alapvetően kiskoromtól kezdve rengeteg zöldséget eszem, azzal sincs gond. Sajnos a fehérje-szénhidrát arányt nem sikerül nagyon betartani :(
2021. jan. 16. 18:01
 10/23 anonim ***** válasza:
53%
Izomtömegedet növeld meg, ne félj a súlyzós edzésektől sem, de fekvőtámasz, stb is nagyon jó. Ez a kulcsa a "jó alaknak". Nem a koplalás vagy kalóriaszámolgatás. A gyümölccsel és bizonyos zöldségekkel meg óvatosan, ugyanis sok cukor van bennük, még ha amúgy csomó jó dolog is (vitaminok, rost). Nálam ez csodákat tett!
2021. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!