Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Minden este nagyon megéhez?

Minden este nagyon megéhez?

Figyelt kérdés
Nem szó szerint fogyókúrázom, inkább csak oda figyelek jobban egy picikét. Inkább súly tartás most egyenlôre a célom. Egész nap jól eszem, de estére őrületesen megéhezem. Tegnap nasiként vacsi után ettem még egy kis kölesgolyót is, hátha nem fog ennyire éhség érzetem lenni. De ilyen 10-11 óra magasságában már korog a gyomrom, annyira èhes vagyok. Valamit nem jól csinálok? Elég bőségesen eszem, figyelek hogy mindenből egyek egy kicsit. Napi 4x eszem
2021. jan. 21. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Súly, magasság, mozgásmennyiség, étrend leírása nélkül nem tudunk mit mondani.
2021. jan. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

170 centi, 60 kg Minimális mozgás. Nem sportolok. Napi 2x sétálok egy keveset a kutya miatt.

Reggelire teljes kiőrlésű kenyeret szoktam csirkemell sonkával valamizoldseggel. 3 szeletet kb

Főétkezések. Valami zöldséges leves/ krém leves. Rizs csirke saláta/ durum tészta valami szósszal. Ezeket eszem átlagban

2021. jan. 21. 14:06
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány óra körül vacsorázol? Ha 6-7 körül vagy korábban, akkor nem csoda, hogy késő estére megint megéhezel. Tedd egy kicsit későbbre a vacsit, vagy iktass be egy útóvacsorát 10 óra körül, ami már csak néhány falat. Lehet savtúltengés is, az gyakran este jelentkezik. Néhány szem mandula segíthet, vagy megpróbálhatsz 1-2 tabletta rennie-t bevenni. Ha súlyos, fáj is a gyomrod vagy egyéb refluxos tüneteket tapasztalsz, akkor ki kéne vizsgáltatni gasztroenterológussal.
2021. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Számold össze, mennyi rostot eszel. 25 g/nap az ajánlott, amit meglepően nehéz összehozni. Amiatt is lehetsz éhes, meg a túl korai vacsora miatt, meg nekem még számít, hogy milyen a szénhidrát-zsír arány. Ha túl kevés a zsír (ugyanannyi kalória mellett), akkor éhes leszek.
2021. jan. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

6 körül vacsorázom. De akkor még később is bekapok egy két falatot nyugodt szívvel.


Köszi az ötleteket, meg nem vagyok ezekkel tisztában, mert eddig soha nem figyeltem az étkezésemre.


Nem tudom a zsír mennyire kevés. Kókusz olajjal/ olíva olajon csinálok mindent. Disznót/ egyéb zsírosabb húst kb alig eszem

2021. jan. 21. 15:09
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A zsír nem úgy értendő, hogy tényleg disznózsír, hanem makroként. Fehérje, zsír, szénhidrát - ez a három van, talán ismerős még iskolából. Zsír van akár az olajos magvakban is (dió, mandula...), de avokádóban, halakban, babban is sok.
2021. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha 11-kor még fent vagy, akkor nyilván nem 6-kor kell vacsorázni, hanem jóval később. Úgy lődd be, hogy kaja után 3 órával már aludj, akkor nem fogsz korgó gyomorral lefeküdni.
2021. jan. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!