Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkemell felhasználása...

Csirkemell felhasználása változatosabban?

Figyelt kérdés

Tudnátok csirkemellel recepteket írni?

Már kezd uncsi lenni amiket csinálok. Csináni szoktam: grillezve, Tejszínesen elkészítve vagy tortillába

Nem kell kőkemény diétásnak lennie.


2021. jan. 22. 10:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%

Tudom nem ez a kérdés, de ha unom a csirkét akkor halat/ májat eszek.

A csirkét meg spenótosan, gombásan, sütőben zacskóban szoktam csinálni.

2021. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem keress a googleban csirkemell recept képeket, akkor látod, melyik az, ami neket tetszik, utána el tudod készíteni
2021. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Megpróbálok akkor a hallal is kísérletezni
2021. jan. 22. 11:26
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Pl. aszalt szilvával töltött, baconbe göngyölt csirkemell, csirkemájjal töltött baconbe göngyölt csirkemell, és ha nem kell diétásnak lennie akkor egy éjszakán át fokhagymás tejbe áztatott, rántott csirkemell is finom. Én szoktam csirkemellet kókusztejes curryvel és wok zöldségekkel is csinálni, régen lehetett kapni curry pasztát hozzá. Hirtelen ennyi jutott eszembe.
2021. jan. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
77%

Én is a bacon-ös tekerést akartam ajánlani...

VAgy persze különféle panírokat is ki lehet próbálni. A hagyományoson kívül pl. joghurtba mártott csirkemell csíkokat összetört krékerbe forgatni, és úgy kisütni - vagy magát a panírmorzsát keverni kfél magvakkal, sajttal, stb. ...

2021. jan. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Egyrészt a húsok váltogatása nagyon jó ötlet. Én csirke, marha és hal között szoktam váltani. Én már jó ideje csak natúr eszek csirkét és valamilyen spéci fűszerkeverékkel. Nekem ez mindig feldobja. Nézz szét a nagyobb, fűszerekkel foglalkozó webshopokban és ledöbbensz, hogy mennyi íz van, amiről nem hallottál még és fillérekből ki lehet próbálni :)
2021. jan. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
79%

Rántott csirkemell-csíkok rizzsel vagy krumplipürével. (sima rántott csirkeként nem szeretem annyira.)

Serpenyőben sült csirkemell csíkokat szoktam tenni a tortillába, vagy csak önmagában a sült csirkemellcsíkok + rizs.

Ananászos csirke rizzsel is jó megoldás, nagyon finom.

2021. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek az ötleteket.


Igen. Valszeg a fűszert is meguntam amit használok rá mindig ( lidis dobozos gyros hús fűszer ).

Jó ötletet adtatok. Lehet nem adom fel olyan hamar ezt az egészségesebb kajákat ☺️

2021. jan. 22. 14:10
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Nagyon nem fogyókúrás, de iszonyat jó:

Kiklopfolod a csirkemellet, előtte mondjuk nem árt félbevágni úgy, hogy középen egyben maradjon. Raksz rá rikottát vagy mascarponét, ami neked jobban bejön, ha épp szezonja van, akkor elkeverheted előtte medvehagymával, de igazából tetszés szerinti zöldfűszereket rakhatsz bele. Feltekered. Becsomagolod baconbe.


Fogsz egy serpenyőt, a csomag minden oldalát egy kicsit lepirítod. Ez a lépés igazából ki is hagyható, de én a bacont nem szoktam hústűvel rögzíteni, és ha kicsit megpirítom, akkor jobban "tart".


Aztán be a sütőbe olyan 25-30 percre. Felkarikázod.

2021. jan. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Csirkemellet egy évben egyszer eszünk mikor a tojót kivágjuk az se 100% aki rendszeresen fogyasztja .
2021. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!