Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit rontok el? Életmódváltás

Mit rontok el? Életmódváltás

Figyelt kérdés

Sziasztok. 4 hete elkezdtem életmódot váltani. Nem eszem fehér kenyeret, és kiiktattam az egészségtelen nasikat. A tartható fogyás a célom.

161 centi vagyok és 78.4 voltam amikor kezdtem. Heti 1x mérem magam. Közben elkezdtem egy 30 Napos Fitness Kihívást. A gyakorlatok jók, elfáradok a végére.

Ma a súlyom 77.4et mutatott 4 hét után, úgy hogy egy héttel ezelőtt 75.8 voltam.

Viszont a hasamból 3cm hiányzik. Akkor a mérleget hagyjam és csak a centikre hivatkozzak? Napi 1500 kalóriát eszek, abból elvileg 200at égetek el ezzel a mozgással. Ha menne le még le akkor elkezdenék futni.

Köszi



2021. jan. 26. 07:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
21%

Egy évben maximum 3 kg izom jöhet fel- a súlyod nem a miatt lett magasabb, hanem mert nem fogsz vagy vizesedsz.

1300 kcal szerintem sok, 1200 az örök aduász, de sosem votam husisabb, nem tudom ott hogyan működik. Mindenesetre én 60 g szénhidrát alatt maradnék, vagy esetleg 40.

2021. jan. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Te jó ég, nehogy hallgass az elsőre! Mindig löke ezt a hülye dumát hogy 40 g szénhidrátot kell enni.
2021. jan. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor figyelek arra. Nem izomra gondoltam hogy attól lett több, csak fura hogy hasbol ment le centi, súlyból meg egy kiló sem. Azt tudni kell hogy hasra vagyok hizva, 28 hetes terhesnek felel meg a hasméretem kB. Most 95 centi, előtte 98 volt. 3 éve szültem, úgyhogy nem az miatt nagy már.
2021. jan. 26. 08:07
 4/19 A kérdező kommentje:
Kettes. KB 160 grammot szoktam enni szénhidrátból a kalkulátor szerint
2021. jan. 26. 08:07
 5/19 Andizsuzsi ***** válasza:
83%
Nem írtad, de feltételezem, hogy lány vagy. Havi ciklussal hogyan állsz?
2021. jan. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok, 23 éves, fogamzásgátlót szedek, mensi után a 9.napon vagyok.
2021. jan. 26. 08:32
 7/19 A kérdező kommentje:
Ja, és a yazio 1483 kalóriat ír naponta ami a keret. Ez nemtudom sok lenne e.
2021. jan. 26. 08:33
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Az 1500 kcal teljesen jó. Me akarj ezaká menni.

Rengeteg mindentől változhat a súlyod. Alapvetően menstruáció környékén jobban felvizesedsz, de ez sok mindentől függ. Mennyit ittál, mennyire ettél sósan, mennyire intenzíven tornázol, mikor voltál utoljára wc-n?

Ahhoz, hogy rendesen követhető legyen, és ne csaljon a mérleg semmit, szinte óramű szerűen kellene működnöd. Ugyanakkor wcgre menni, pontosan ugyanolyan makrókat bevinni, ugyanannyit inni, ugyanannyi sót fogyasztani, ugyanúgy edzeni (és ezt hosszú távon) ugyanannyira feltölteni a glikogén raktárakat... És ha nagyon akarnám, biztosan tudnám folytatni a felsorolást. Nem lehetetlen egyébként, a profik kb így csinálják, de egyszerű, hétköznapi diétázóként felesleges ráfeszülnöd. Folytasd, amit csinálsz, első blikkre teljesen rendben van, esetleg sétálj pluszba minden nap egy órát. Fejben kicsit vedd lazábban, aztán hidd el, látni fogod a változást, ha türelmes vagy. De a centizés mindenképpen jobb, bár a puffadás ugye abba is bele tud szólni.

2021. jan. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Nem görcsölök rá, és nincsenek falásrohamaim, nem kívánok semmit. Ha édesre vágyom akkor eszek egy kis ananászt, szóval érzem hogy ezt tudom tartani hosszútávon. Mérem a kaját, kenyeret tk tönkölybúza kenyeret eszek, azt is csak reggel 2 szeletet, csirkemell sonka, főtt tojás, paradicsom, paprika, uborka, egy natúr joghurt. Ebéd most rakott brokkoli csirkemellel, sajt nélkül, vagy valami leves, hús salátával vagy rizzsel, a köztes étkezésekre meg vagy egy müzli szelet, vagy mandarin, narancs, alma. Vacsorára pedig 7 körül Tojás vagy néha egy pirítós sok zöldséggel. És naponta 2l vizet már meg bírok inni, ez is haladás mert volt hogy este jövök rá hogy nem is ittam egész nap, de vettem egy szép kis sport kulcsot, amin van motiváló üzenet, azt töltöm napi 2x.
2021. jan. 26. 09:13
 10/19 A kérdező kommentje:
*kulacsot
2021. jan. 26. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!