Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek reggelire?

Mit esztek reggelire?

Figyelt kérdés

Akik fogyoznak, edzenek, tehat egeszsegesebb eletmodot folytatnak, mit esztek reggelire?


En maradtam a sima szendvicsnel, zoldseggel.

Egyszeruen nem jut eszembe mas, ami jo lenne.

Zabkasa nekem nagyon nem jott be.


Szivesen fogadnek tippeket, otleteket taplalo, egeszseges, de nem hizlalo reggelikre :)

Koszi


2021. jan. 27. 19:24
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
66%

Én reggelre salátát szoktam, paradicsom uborka és saláta levél. Amikor megunom akkor 2db főtt tojás

Esetleg a tescoban leértékelt aprított zöldség és natur joghurt

2021. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
73%

[link]


Én ilyet sütök hetente 1x. Naponta 2 db a reggelim és ezernyi féle módon lehet variálni.

2021. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
65%
A zabkása is ezer módon készíthető, lehet csak nem találtad el a saját ízlésedet. De ha nagyon nem jön be, akkor esetleg megpróbálhatod gyümölcsturmixba tenni, íze nem lesz benne (mivel nincs is neki nagyon). Én úgy szoktam, hogy zab, chia mag, fehérjepor (de ezek elhagyhatóak szerintem), víz, erdei gyümölcs, és mangó vagy banán. Engem eltelít néhány órára, ezt is variálhatod a saját ízlésedre.
2021. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is ez a bajom, nem jut eszembe semmi és már a kedvem is elmegy a reggelitől. Ráadásul én kiderült IR-es is vagyok, tehát fontos lenne a reggeli és nem is ehetek akármit. Például tökre szerettem a zabkását tejjel és gyümölcsökkel, de most egyiket sem ehetem reggelire és helyette ehetnék vízzel készített fahéjjal megszórt zabkását, aminek a gondolatától is felfordul a gyomrom... Én vagy tojást (rántotta, tükör) eszem vagy szendvicset, de unom.
2021. jan. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
2021. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Oslo-reggelit fogok enni.
2021. jan. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
60%
Nekem ez a kedvenc reggelim: 2 tojást felverek, beleteszek 25 g zabpelyhet, sót, borsot, összekeverem, kicsit állni hagyom. Serpenyőben, 1 tk olívaolajon, palacsintának megsütöm (egyben fordítom meg). Az egész 272 kcal.
2021. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nagyon sok jo tippet kaptam, koszonom! :)
2021. jan. 28. 11:12
 19/24 A kérdező kommentje:

Adalbert 88!


Nem pontosztalak le, ha lepontoZtalak.


Mert nem a kerdesre valaszoltal, hanem jatszottad az ostobat.

Bar nem kellett nagyon rajatszanod, ment ez siman.

2021. jan. 28. 11:14
 20/24 Sic Semper Tyrannis válasza:
58%

Én is megmaradtam a sima szendvicsnél, ha dolgozni megyek. Annyiban variálom, hogy többször veszek teljes kiőrlésű zsömlét, vagy ilyen sokmagvan zsömlét, mióta diétázom. Ja, és nem vajazok, hanem valami más, táplálóbb cuccal kenem meg (humusz, például). A vaj amúgy is felkanolta a savam.


Tízóraira szoktam enni a zabkását, vagy joghurtot zabpelyhes cuccal (pl. keksz), reggelire nem szokott jól esni az édes.


Hozzátartozik, hogy férfi vagyok, és fizikai munkát végzek, mellette edzek is napi szinten, szóval én 1800-2000 kalóriával bőven a fogyás tartományba esek. Ha ülőmunkám lenne, áttérnék én is a kétszersültre, vagy valami hasonló, kevésbé kalóriadús ételre.

2021. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!