Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit esztek reggelire?

Mit esztek reggelire?

Figyelt kérdés

Akik fogyoznak, edzenek, tehat egeszsegesebb eletmodot folytatnak, mit esztek reggelire?


En maradtam a sima szendvicsnel, zoldseggel.

Egyszeruen nem jut eszembe mas, ami jo lenne.

Zabkasa nekem nagyon nem jott be.


Szivesen fogadnek tippeket, otleteket taplalo, egeszseges, de nem hizlalo reggelikre :)

Koszi


2021. jan. 27. 19:24
1 2 3
 21/24 Sic Semper Tyrannis válasza:
39%
*Ha épp nem dolgozok, és itthon vagyok, akkor változatosabb. Főtt tojás+pirítós kombó a legnagyobb favorit. De olyankor meg tudom enni a mézes gabonapelyhet is, pedig ahogy említettem, édeset nem szeretek reggelire enni. Igazából inkább a vacsorára figyelek oda, a reggelit úgyis lemozgom a nap folyamán.
2021. jan. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
25%

1. kakaós palacsinta

2. mogyorókrémmel töltött gabonapárnácskák tejjel

3. kolbászos-virslis-krumplis tojásrántotta

4. tojásos kolbászkrém kenyérrel

5. sült debreceni kolbász kenyérrel

6. bacon és tojás sütve kenyérrel

7. mirelit rántotthús/rántottsajt

8. diós-baracklekváros-tejfölös tészta

9. bundásszendvics(két kenyér közé sajt és egybe tojásozva, kisütve)

10. melegszendvics(margarin, parizer, sajt, kecsap)

2021. jan. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#22 - Ezt így mindet egymás után?
2021. jan. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
60%

Számomra a legeslegjobb egészséges reggeli amivel fogyni is lehet:

Tükörtojás (olajspray el fújom ki vékonyan a serpenyőt mikor sütöm) + egy szelet teljes kiőrlésű rozskenyér (lehet kapni a Lidl én olyan kenyeret amibe csak víz, rozslizst és élesztő van) + nyers zöldségek ( paprika, bébispenót).

Mellé egy bögre tea igazi citrommal, néha kávé. A tojásra pedig himalája sót és fokhagymapelyhet teszek.

Dúsíthatod nyugodtan sovány csirkemell sonkával, csak jó minőségű legyen. Reszelhetsz rá mozzarella sajtot. Határ a csillagos ég és isteni.

2021. jan. 30. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!